לתקן את הטלפון או לקנות חדש

תוכן עניינים
מעוניינים לפרסם כתבה אצלנו באתר ?
כתבות אחרונות
אהבתם?
שתפו עם החברים!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

בין אם יש לכם טלפון של חברת אפל ובין אם יש לכם טלפון של חברות אחרות כמו סמסונג, אתם בוודאי יודעים לומר עד כמה אתם תלויים במכשיר הזה. בעזרתו אנחנו עושים אינספור פעולות במהלך היום ולכן ברור מדוע נשאלת השאלה: האם כדאי לתקן את הטלפון שנהרס או לקנות חדש?

 

אבחון התקלה

אם אתם מנסים לבחור בין אופציה כמו תיקון טלפונים בקריות ובין האפשרות של רכישת מכשיר חדש, אתם חייבים להבין שכל מקרה צריך להיבחן לגופו. כלומר, עד כמה חמורה התקלה? האם מדובר בסך הכול על מסך שקצת נשבר? או שאולי מדובר על טלפון שצריך להחליף בו כל חלק קיים? אחרי אבחון התקלה ניתן יהיה לקבל החלטה מושכלת יותר ותוכלו לבחור הרבה יותר בקלות מה נכון לכם. קחו בחשבון שמה שנכון עבור מקרה מסוים לא תמיד נכון עבור כל הטלפונים. מצד שני, זה בהחלט נכון לומר שיש לרבים מאתנו נטייה לקנות טלפונים מהר מידי, והגיע הזמן לדעת שתיקון של מכשירים ניידים זו יכולה להיות לא פעם אפשרות נפלאה.

 

איך בוחרים מעבדה לתיקון טלפונים?

בין אם אתם חושבים על תיקון של טלפון בקריות ובין אם אתם מחפשים מעבדת תיקונים בכל מקום אחר, ברור מדוע יש לכם דילמה. איך בוחרים מעבדה טובה? והאם בכל המעבדות באמת יידעו לטפל בטלפון שלכם כמו שצריך? או שעלול להיות שבמקום לתקן את התקלה רק יחמירו אותה? האמת היא, שיש כל כך הרבה מעבדות לתיקון טלפונים בכל הארץ, כך שהשאלה באיזו מעבדה לבחור אף פעם לא פשוטה. לכן אנחנו מאוד ממליצים לכם לבדוק כל מה שאתם יכולים אודות המעבדה שאליה אתם פונים. לדוגמא: האם זו מעבדה וותיקה? והאם מדובר על מקום שאתם יכולים לסמוך על העובדים בו? האם, כשאתם עושים חיפוש אונליין אודות אותה מעבדה, אתם מוצאים חוות דעת חיוביות?

 

כמה יעלה התיקון?

לבסוף, כשאתם מנסים להכריע בין האפשרות של תיקון טלפון כזה או אחר ובין רכישת מכשיר חדש, כמובן שנכנס לעניין גם המחיר. כמה באמת יעלה לכם לתקן את המכשיר? וכמה עולים היום טלפונים חדשים? חשוב להבין שבכל מעבדת תיקונים המחירים יהיו קצת שונים. לכן, אם חשוב לכם לקבל החלטה נבונה, כדאי יהיה לפנות אל כמה מעבדות שונות, להציג את הבעיה ולבקש הצעות מחיר. במקביל, כמובן שכדאי יהיה גם לבדוק כמה עולה המכשיר החדש שתוכלו לקנות לעצמכם וכך תוכלו להחליט מה נכון לכם יותר. אין ספק שכמעט תמיד תיקון הטלפון יהיה זול יותר, כך שאין סיבה לרוץ ולקנות טלפונים חדשים בכל רגע. יש היום מעבדות מאוד מקצועיות וטובות, כך שבפעם הבאה כשיהיה לכם צורך בשירות כזה, בחרו לכם מעבדה טובה, מוכרת וידועה ותראו שתצאו מרוצים.

טלפונים

מאמרים נוספים
שאולי תאהבו