לימודי לוגיסטיקה – העתיד כבר כאן

תוכן עניינים
מעוניינים לפרסם כתבה אצלנו באתר ?
כתבות אחרונות
אהבתם?
שתפו עם החברים!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

לימודי לוגיסטיקה, העתיד כבר אכן כאן, ואתם מוזמנים לקחת חלק פעיל בלימודי לוגיסטיקה מתקדמים.

בין אם אתם חולמים לנהל מרכז לוגיסטי, או שמא אתם מעוניינים ללמוד לעומק את התחום בכדי להתקדם בתעשיות השונות, חברת ASG מספקת מענה לצרכים ולשאיפות שלכם.

מחפשים אחר מידע הקשור בלימודי לוגיסטיקה? חברת הייעוץ הלוגיסטי ASG, בין המובילות בישראל בתחום זה של ייעוץ לוגיסטי, מציעה לכם עוד היום ליצור קשר ולברר לגבי לימודי לוגיסטיקה.

אם זהו החלום שלכם, אין שום סיבה שתדחו אותו או שתניחו אותו בצד.

בסופו של דבר, כולנו צריכים ללמוד בכדי להתקדם בחיים, בין אם מדובר בלימודי רפואה, בלימודים לוגיסטיים, או בלימודים מכל סוג אחר.

אז אין סיבה לחכות עם החלום שלכם! כל מה שרציתם לדעת על לימודי לוגיסטיקה ב-2020:

 

מה נלמד בלימודי לוגיסטיקה?

קורסי ולימודי לוגיסטיקה, הנלמדים בפארק לב הארץ בחברת ASG, מובלים על ידי איציק דנה. בקורס אתם תלמדו נושאים שונים ושיטות לוגיסטיות, מידע עיוני ומידע מעשי ועוד. מעבר להתנסויות מעשיות, בקורס הלוגיסטיקה אתם גם תלמדו על תוכנות בהן המון מרכזים לוגיסטיים משתמשים, אם לא רובם.

התוכנות האלו נפוצות מאוד במפעלים ובמחסנים לוגיסטיים, ולאחר לימוד תוכנות אלו אתם למעשה תוכלו להשתלב במחסנים לוגיסטיים מסוגים רבים. בסופו של דבר, התוכנות האלו קיימות במרכזים לוגיסטיים מסוגים באמת מגוונים, ככה שאתם פותחים לעצמכם לא מעט דלתות לקריירה חדשה בעולם הלוגיסטי.

 

נושאים נוספים שתלמדו בלימודי הלוגיסטיקה

אתם תלמדו בקורס על מבנים של מחסנים, תשתיות של מרכזים לוגיסטיים, תלמדו על מערכי אחסון מסוגים שונים, על מערכות שינוע ועוד רבות. לאחר לימודי הלוגיסטיקה, אתם תדרשו בעבודת גמר שתצטרכו להגיש, מה שכמובן יזכה אתכם בתעודה של מסיימי הקורס הלוגיסטי.

עם התעודה הזו, אתם תוכלו לחפש עבודה במרכזים לוגיסטיים אשר פזורים בארץ. הקורס, כמובן, כולל הרצאות של מקצוענים אמיתיים ובעלי ניסיון רב שנים בתחום הלוגיסטי. בין המרצים בקורס, תוכלו למצוא אנשי מקצוע אשר עובדים כבר שנים ארוכות בתחומים לוגיסטיים שונים, מנהלים כוחות אדם לוגיסטיים, מנהלים מחסני אחסון לוגיסטיים ועוד.

 

ייעוץ לימודים לפני הרשמה לקורס לוגיסטיקה

אם אינכם בטוחים בקריירה שברצונכם לפתח, ואם אינכם בטוחים מהו המקצוע שברצונכם ללמוד, חברת ASG מזמינה אתכם לקבל ייעוץ לימודים עוד היום. מאחר שלא כולנו נולדנו עם הידיעה שנעבוד במקצוע כזה או אחר, ההמלצה הכי גורפת היא להנות מייעוץ לימודי לוגיסטיקה, וזאת לפני שאתם נרשמים, כמובן.

לאחר ייעוץ לימודים עם מקצוענים מחברת ASG, תוכלו להסיק את המסקנות הרלוונטיות ולהחליט אם לימודי הלוגיסטיקה הם משהו שיכול לעניין אתכם, או שמא אתם צריכים לאתר לכם נתיב קריירה מסוג שונה. בהצלחה, אל תוותרו על החלום שלכם להיות מנהלים לוגיסטיים!

 

תעודה של סיום קורס

מאמרים נוספים
שאולי תאהבו