לחץ מים חלש – מה יכול לגרום לזה?

הרבה מאוד אנשים מתלוננים על כך שיש להם בעיית לחץ מים נמוך בבית. זה יכול להיות הברז במטבח, הברז באמבטיה או הברז בכל מקום אחר. זה יכול לקרות בכל המקומות בו-זמנית וזו גם יכולה להיות בעיה נקודתית בלבד. השאלה היא מה עושים בנידון ואל מי פונים? כל התשובות במאמר שלפניכם.

 

למה זה קורה?

עוד לפני שנדבר על השאלה מה אפשר לעשות, אם בכלל, כנגד הבעיה של זרם מים נמוך, מעניין יהיה גם לעצור ולהבין למה זה קורה.

חשוב לדעת שיכולות להיות לכך סיבות שונות ולא מעט גורמים שיובילו לבעיה, כמו למשל, העובדה שהברז הראשי, כלומר מה שמכונה שיבר, סגור חלקית. אם, למשל, השכן שלכם עשה עבודת שיפוצים כזו או אחרת, בהחלט יכול להיות שלצורך העבודה הוא סגר את השיבר או סגר אותו חלקית.

כאשר פתחו אותו מחדש, פשוט לא פתחו אותו עד הסוף, מה שהוביל לכך שלחץ המים בדירה שלכם לא יהיה מספיק גבוה ומפנק בזמן המקלחת. עוד גורם מאוד נפוץ ללחץ מים נמוך, הוא בעיה הקשורה לסינון ולפילטר.

כלומר, יש פילטר שמותקן על צינור המים הראשי שמוביל לדירה, ויכול להיות שאותו פילטר פשוט נסתם. לכן, אם בסך הכול ננקה את הפילטר או אולי נחליף אותו, נוכל ליהנות שוב מלחץ מים הרבה יותר גבוה.

 

אל מי פונים?

כפי שראינו, יש גם סיבות מינוריים שקל מאוד לתקן ולטפל בהן ויכולות להגביר בצורה משמעותית את לחץ המים, כך שלא מדובר על עניין מורכב מידי. לעומת זאת, בהחלט יכול להיות שהבעיה חמורה יותר ואז הפתרון יהיה התקנה של משאבה שבעזרתה נוכל להגביר את לחץ המים.

כמובן שככל שהדירה נמצאת בקומה גבוהה יותר, כך אנחנו רואים שהתלונות על לחץ מים נמוך יותר – מתרחשות לעיתים קרובות יותר. אם אתם תוהים איך באמת כדאי יהיה להתמודד עם התקלה הזאת ועם חוסר הנוחות הזה, כדאי שתדעו: אנשי מקצוע מהתחום הם הכתובת הנכונה.

 

כך תבחרו את האינסטלטורים שלכם

בין אם נדמה לכם שהתקלה חמורה מאוד ובין אם אתם בכלל לא יודעים לנחש למה יש לכם לחץ מים נמוך, חשוב מאוד לבדוק אל מי אתם פונים. יש היום לא מעט אנשי מקצוע טובים שעוסקים בתחום האינסטלציה ועובדים בפריסה ארצית, אך האמת היא, שרק על חלק מהם באמת תוכלו לסמוך.

לכן כדאי שתיכנסו עוד היום אל אתר אינסטלטור – xblade. כאן מחכים לכם אנשי מקצוע מובילים שעוסקים בכל תחומי האינסטלציה. לכן, בין אם אתם רוצים שמישהו יגיע לעזור לכם להתמודד עם לחץ המים הנמוך שיש לכם בדירה או שאתם רוצים שאיש מקצוע מומחה יאתר נזילה – בחברה הזאת תקבלו מענה מקצועי ואדיב לכל אורך הדרך.

צנרת מים

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו