מה עושים כשיש לחץ דם גבוה?

אין ספק כי מגפת הקורונה היא אחת האסונות הגדולים ביותר שניחתו על עם ישראל.

המגפה משפיעה על כל חלקה טובה ולא רק פוגעת בצד הכלכלי אלא גם בצד הרפואי.

ובכל זאת אם אנו מסתכלים על הנתונים בסופו של יום יש הרבה יותר אנשים אשר סובלים מלחץ דם גבוה מאשר מנגיף הקורונה.

אולי אינכם יודעים זאת אך לחץ דם גבוה יכול להוביל למוות בדיוק כמו הקורונה ולכן אסור לזלזל בכך.

אם אתם סובלים מלחץ דם גבוה אתם חייבים לטפל בכך בהקדם ולא לזלזל בנושא זה.

אז נכון לחץ דם גבוה לא זוכה ליחסי ציבור כמו הקורונה או אפילו כמו סרטן אך בסופו של יום הוא יכול להיות לא פחות מסוכן ולא פחות קטלני משתי הדברים הללו.

לכן טיפול בלחץ דם גבוה הוא הכרחי ואסור לוותר עליו.

 

הולכים אל רפואה משלימה? קבלו עליה המלצות

אין ספק שאם אתם חולים בלחץ דם גובה אחד הדברים הטובים ביותר שאפשר לעשות זה לפנות אל רפואה משלימה. מהשם של רפואה זו אתם מבינים כי היא אינה תחליף לרפואה המערבית אלא היא באה להשלים את המצב ואת הטיפול של הרפואה המערבית. כמובן שלא כל רפואה משלימה יכולה לעזור לכם ולכן אתם צריכים לבחור את הרפואה עם הכי הרבה יכולות בכדי שזו תסייע לכם להתגבר על הבעיות בצורה הטובה ביותר שיש. ערכו מחקר ונסו לעמוד על השאלה איזה רפואה משלימה הכי תעזור לכם ולפי המידע שתאספו תלכו אל הרפואה המשלימה הטובה ביותר.

 

אל תבחרו את המטפל הזול ביותר

אם כן כאשר יש לחץ דם גבוה – לקוחים כדורים והולכים לרופאה משלימה. לצד הכדורים שמקבלים מהרופא יש צורך גם לפנות אל מטפלים בתחום הרפואה המשלימה. כמובן שככל שהמטפל יהיה יותר טוב כך הטיפול בכם יהיה יותר טוב ולכן אתם צריכים לעשות הכול בכדי לבחור את המטפל האיכותי והמקצועי ביותר שיש. על רקע זה יש לציין כי ההמלצה הכי טובה שניתן לתת לכם היא לא לבחור את המטפל הזול ביותר. פעמים רבות טיפול או מטפלים זולים במיוחד מעניקים טיפולים הרבה פחות מקצועיים והרבה פחות איכותיים ולכן אנו לא אומרים לכם לבחור את המטפל היקר ביותר אך כן ממליצים להישמר מן המטפל הזול ביותר אשר בחירה בו יכולה להוביל לנזק גופני.

 

טפלו בעצמכם גם באמצעות רפואה מערבית

אין ספק כי רפואה משלימה היא סופר חשובה ויש לה השפעה גדולה על חיינו. אך באותה נשימה אנו חייבים לציין כי כדאי לטפל בלחץ דם גבוה גם באמצעות רפואה מערבית. עדיין יש משמעות לכדורים שאנו לוקחים לרופא משפחה שבודק אותנו ושלל הבדיקות של הרפואה המערבית אשר משפיעים עלינו מאוד ולא כדאי לזלזל בהם או לוותר עליהם.

 

מכשיר מודד לחץ

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו