אל תשכחו להפעיל ביטוח ועד בית

תוכן עניינים
מעוניינים לפרסם כתבה אצלנו באתר ?
כתבות אחרונות
אהבתם?
שתפו עם החברים!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

אחד הדיירים בבניין נפל? יש בעיה מבחינת המבנה? אל תשכחו להפעיל ביטוח ועד בית. מדוע? להלן הפרטים.

ביטוח עד בית – חיוני בעבור כל בניין משותף

בראשות כל בניין משותף עומד ועד הבית, אשר הוא הגורם האחראי לכל תקלה כמו גם פגיעה פיזית אשר תיגרם לאורחים אשר מגיעים לבניין כמו גם לדיירים, וזאת ע"פ חוק וספציפית סעיף 65 לחוק המקרקעין אשר קובע כי במידה ונגרם נזק במבנה (קרי הבניין המשותף) לעובד, דייר או אורח – יישא וועד הבניין באחראיות מלאה, כאשר בלא מעט מקרים ייתבע וועד הבית באופן אישי במסגרת של תביעת נזיקין, כאשר העלויות בעבור פיצוי יכולות להגיע במקרים רבים לעשרות אלפי שקלים ואף יותר מכך. לכן, רכישה של ביטוח ועד בית היא חיונית וחשובה מאין כמותה, וזאת בשל העובדה כי וועד הבית חשוף לנזקים כמו גם לאחראיות מלאה בגין כל תקלה אשר תתרחש בבניין. גם תקלה פשוטה יחסית כמו תקלה במעלית עשויה להוביל להוצאה כספית לא מועטה, ולכן הפעלה של ביטוח ועד בית היא מהותית.

דיירים

רכישה של ביטוח ועד בית – למה לשים לב?

חשוב מאוד בעת רכישה של ביטוח ועד בית לבדוק כי אתם מקבלים כיסוי מלא בעבור כל פרמטר, וזאת על מנת שתוכלו להיות רגועים לכל אורך הדרך כי גם במידה ותתרחש תקלה או פגיעה באדם, יופעל הביטוח באופן מיידי. כך לדוגמא, אם יש בעיה במערכת האינסטלציה אשר משביתה את הפעילות השוטפת בבניין, ניתן להפעיל את ביטוח ועד הבית ותוך זמן קצר לקבל שירות תיקונים מהיר ויעיל ע"י בעל מקצוע, כאשר התשלום מתבצע במסגרת הכיסוי הביטוחי שלכם. יתרה מכך, ניתן להפעיל ביטוח ועד בית גם במקרים בהם נגרם נזק למבנה עצמו כדוגמת סדקים ברצפה, כיסוי ביטוחי צד ג' בעבור העובדים בבניין ואלמנטים ביטוחים נוספים, כל זאת בהתאם לצרכים המשתנים שלכם. כיום, החברה המובילה אשר מאפשרת לכם לקבל ביטוח ועד בית מושלם היא חברת שניידר, ולכם יש את ההזדמנות להצטרף למאות וועדי הבניין המרוצים אשר מקבלים שירות של ביטוח ועד בית.

שניידר – חברת הביטוח המובילה בישראל

חברת שניידר היא חברה בעלת מוניטין של שנים רבות בענף הביטוח, וזאת לאור העובדה כי החברה מספקת כיסוי מלא בעבור ביטוח ועד בית, במחיר אטרקטיבי אשר מתבצע בהתאמה אישית לכל וועד בניין. באמצעות חברת שניידר תוכלו להיות בטוחים כי אתם מתקשרים עם חברה מקצועית, וזאת לאור העובדה כי החברה מטפלת בכל אספקט ביטוחי של ועד הבית באופן יעיל ומהיר במיוחד. מעוניינים לקבל פרטים נוספים? היכנסו לאתר הרשמי של החברה בכתובת https://www.insurance-center.co.il, השאירו פרטים מלאים ונציג ישוב בהקדם, כך שתוכלו לכסות את עצמכם ולקבל ביטוח ועד בית הטוב בישראל.

מאמרים נוספים
שאולי תאהבו