כמה עולה ניתוח הגדלת חזה בארץ?

ניתוח להגדלת חזה הוא אחד הניתוחים הנפוצים ביותר בתחום הניתוחים הפלסטיים, מה שמחייב אותך גם לבצע מחקר שוק נכון, השוואת מחירים בין מנתחים פלסטיים וכדומה. רגע לפני שאת מגדליה את החזה, בואי נדבר על מחירי ניתוחים להרמת חזה או להגדלתו.

הרי זה ברור שלביטחון העצמי של האישה אין באמת מחיר, כולנו היינו מעדיפות להרגיש טוב יותר עם עצמנו, גם אם זה כרוך בשבירה של קופות חיסכון. וזו בדיוק הסיבה לכך שחשוב לבצע השוואת מחירים בין מנתחים פלסטיים להגדלת חזה. ככל שתבצעי מחקר שוק טוב יותר, ככה תוכלי יותר להיות בטוחה שבחרת נכון. אז כמה יעלה לך ניתוח להגדלת חזה?

 

כמה יעלה לי להגדיל את החזה ב-2020?

נכון ל-2020, חזה הם ניתוחים פלסטיים שניתן להתאושש מהם תוך זמן קצר מאוד, אפילו תוך מספר שבועות קצרים. במקרים מסוימים, נשים אפילו חוזרות לשגרה כמעט מלאה כבר לאחר שבועיים יום הניתוח (תלוי בסוגו, ישנם ניתוחים פלסטיים מורכבים, מורכבים פחות וכן הלאה).

ניתוחים להגדלת חזה עשויים לעלות 10,000 ₪ והם גם יכולים להגיע לסכומים של 20,000 ₪ ומעלה. במה תלויה העלות של ניתוח הגדלת חזה אצל מנתח פלסטי? התשובה בגוף השאלה, במנתח הפלסטי! ככל שהוא מקצועי יותר ורב ניסיון ומלומד, ככה הוא יגבה ממך מחיר גבוה יותר.

 

האם בארץ ניתוח הגדלת חזה זול יותר?

באופן כללי, מחירי ניתוחים פלסטיים בארץ בדרך כלל יהיו זולים יותר מאשר בחו"ל, אך אין ספק שגם בחו"ל ניתן לאתר מנתחים פלסטיים אשר גבים מחירים מאוד נמוכים, האם כדאי או לא? אנחנו נשאיר לך להחליט, אבל אנחנו חייבים להדגיש שישנם דברים מסוימים שפשוט אסור להתפשר עליהם.

אחד הדברים האלו הוא ניתוח הגדלה. חשוב להבין שמדובר בבריאות שלך, לא רק בנראות החיצונית. ניתוח הגדלת חזה אמנם לא אמור להסתבך, אך בחיים, כמו בחיים, יש גם סיכונים. במילים אחרות, גם אם את מאתרת מנתח פלסטי אשר דורש סכום גבוה יותר מאשר מנתח אחר, מומלץ יהיה לבדוק מדוע הוא גובה סכום זה.

 

על איכות ניתוחים פלסטיים לא מתפשרים

מאחר והניסיון המקצועי של המנתח ישליך ישירות על תהליך ההתאוששות שלך, אין ספק שאם תצטרכי להוסיף עוד כמה אלפים, בהחלט יהיה מומלץ לעשות זאת. בבואך לבחור את המנתח הפלסטי שלך, חשוב לקחת בחשבון גם את מחיר השתל, לא רק את מחיר הניתוח עצמו.

בעוד שישנם שתלים איכותיים יותר, תמיד תוכלי גם לאתר שתלים איכותיים פחות, ואין צורך להגיד מה דעתנו על שתלים איכותיים פחות. בסופו של דבר, את מכניסה את השתלים הללו לגופך, אז אסור להתפשר על כך. מחיר שתלים נע בין 2,000 ₪ ועד 4,000 ₪ בממוצע.

והכי חשוב, אל תוותרי על ייעוץ רפואי מקדים! בהצלחה!

מנתח מקצועי

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו