4 כללים חשובים בבחירת עריסה לתינוק

בחירת עריסה לתינוק, היא בחירה גורלית וחשובה שכן היא הולכת להיות זו שעוטפת את התינוק היקר לנו מכל, במשך החודשים ואף השנים הקרובות ובמשך

כמעט כל היום וכל הלילה.

לכן, זו לא בחירה שכדאי לעשות לאחר יד וחשוב לעשות אותו תוך שימת דגש על כל הכללים והשיקולים הדומיננטיים שיבטיחו בירה איכותית, בטיחותית ונוחה לתינוק שלנו.

לשם כך, לפניכם 4 כללים חשובים בבחירת עריסה לתינוק.

 

מה החשיבות של בחירת עריסה מדויקת לתינוק?

בחירת עריסה לתינוק היא בחירה חשובה וקריטית מאד, שכן זו הולכת להכיל את התינוק שלנו בכל היום וכל הלילה, ובהתאם היא צריכה להיות גם בטיחותית, וגם מספיק גדולה, נוחה ובריאה עבורו. עריסות שונות שיהיו לא נוחות, לא מתאימות בגודל או לא שומרות על יציבה נכונה במהלך השינה של התינוק, הן בעייתיות במיוחד וחשוב להעניק לתינוק שלנו את הטוב ביותר ואת הבטיחותי והבריא ככל הניתן. לכן, חשוב לשקול מספר טיפים וכללים לפני בחירת העריסה, כדי לעשות זאת בהבנה ובאחריות מלאה.

 

4 כללים חשובים בבחירת עריסה לתינוק:

בחרו בגודל מתאים, בטיחותי ונוח

הגודל של העריסה, היא נקודה קריטית מאד שיש לבדוק ולקחת בחשבון כדי לוודא נוחות ובטיחות מלאה של התינוק בתוך העריסה. חשוב שלא תהיה זו עריסה קטנה מדי שתגביל את תזוזת והתפתחות התינוק, וכמובן לא כזו גדולה מדי שתמנע בטיחות מרבית. הגודל המומלץ והנכון עבור התינוק הוא גודל בינוני שמאפשר לתינוק לפרוש את הידיים והרגליים ללא בעיה.

 

וודאו את קיומו של תו התקן

עבור עריסות תינוקות, ישנו מושג שעליכם להכיר – 'תו תקן'. תו התקן הוא תו שמאושר רק במידה וכל הקריטריונים הבטיחותיים שבודק, נמצאו תקינים ואיכותיים. בין הקריטריונים הנבדקים יש למשל את הצבע של העריסה ובריאותו לתינוק, את המרווחים בין הסורגים, ועוד. שימו לב שתבחרו בעריסת תינוק שיש לה קו תקן ושתהיה כמה שיותר בטיחותית ועמידה.

 

עריסה פונקציונלית ונוחה לשימוש ההורים

מלבד הנוחות המרבית והבטיחותית שצריכה להתקיים בעריסה עבור התינוק שלנו –העריסה צריכה להיות גם כמה שיותר יעילה ונוחה לשימוש עבורנו. במהלך השנים, לא פעם נצטרך להזיז את העריסה ממקום למקום, לסחוב אותה וכדומה, ולכן כדאי לרכוש מראש עריסה שניתן לפירוק ולבנייה מהירה, שמאפשרת ניידות ונוחות פונקציונלית ככל הניתן.

 

עריסה עם מותרות

טיפ אחרון ושוב, הוא שימת דגש על המותרות והמאפיינים הנוספים שמאפיינים כל עריסה בשוק כיום. כמה כיף זה לרכוש עריסה שיש בה מעבר למזרון ומיטה בלבד – אם זה מקומות אחסון שיעזרו לנו מאד בארגון חדר התינוק, אם אלה צעצועים שמתחברים אליה, רטט המאפשר להרגיע את התינוק בקלות וכדומה. כיום עריסות רבות מגיעות עם מותרות ומאפיינים כיפיים שישדרגו את השימוש של העריסה, הן עבורכם והן עבור התינוק.

מובילי

 

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו