שלא יעבדו עליכם – כך בודקים מחיר סופי בקניות

כמה פעמים הלכתם לסופר מרקט השכונתי שלכם או לשופינג בקניון וראיתם שלטי מבצע? 2 ב-12 ש"ח, 20% הנחה על כל הג'ינסים, רק היום – מבצע על כל הג'קטים – ג'קט שני ב-70% הנחה! השלטים האלו גורמים לנו לרוץ למחלקות ולהתחיל לפשפש בין המוצרים כדי שנוכל למצוא את הפריטים הכי שווים במחירים הכי טובים. אבל בזמן הקופה, כשאומרים לכם את המחיר – כמה מכם באמת מחכים לבדוק ששילמתם את הסכום הנכון? ברוכים הבאים למאמר: שלא יעבדו עליכם – כך בודקים מחיר סופי בקניות.

נשמע לכם גבוה? תשאלו – זאת לא בושה

אם לא ניצלתם את זמן הסיבוב בחנות כדי לחשב איזה סכום אמור לצאת לכם בקופה, הגעתם לקופה ונשמע לכם שהסכום שאומרים לכם גבוה ממה שאמור להיות – תשאלו. זאת ממש לא בושה לא לשלוף את האשראי באופן אוטומטי ולהנהן למוכר בנימוס לפני שאתם יודעים איך בדיוק הוא הגיע לסכום הזה. גם אם בסופו של דבר הסכום יהיה נכון, זכותכם המלאה לבדוק לפני שתעבירו את הכרטיס בסולק.

שלא יעבדו עליכם – כך בודקים מחיר סופי בקניות

מחיר סופי בקניות עלול אולי להפתיע, אבל אפשר בהחלט לחשב אותו בקלות. השלטים המבלבלים עם אחוזי ההנחות על כל אחד מהמוצרים עלולים בהחלט לגרום לכם להגיע לקופה ולתהות איך היא הגיעה למחיר הזה. במקום להסתבך עם עצמכם בחישובים, לזכור אחד בראש, להכפיל ולחלק, מחשבון אחוזים יכול לעשות את העבודה בשבילכם.

זה נכון שכולנו למדנו אחוזים בשלב כזה או אחר בחיים שלנו, אבל קל לנו הרבה יותר כשמדובר על חישוב אחוזים בסכומים שלמים ומה לעשות – לא תמיד הסכומים הם כאלו. שימוש במחשבון אחוזים יתן לכם את הסכום המבוקש תוך שניות ספורות, וכל מה שיישאר לכם לעשות זה להגיע לקופה בידיעה מוחלטת לגבי הסכום שתקבלו בתור מחיר סופי בקניות.

עשרה שקלים לפה, עשרה שקלים לשם, מה זה כבר משנה?

תתפלאו לשמוע שכולנו משאירים המון כסף אצל החנויות מטעויות אנוש כמו הקלדה מוטעית, סריקה כפולה של ברקוד המוצר וטעויות מחשב כמו תקלה בחישוב אחוז ההנחה ועוד. לפעמים מדובר על הבדל של כמה שקלים שבגינו כנראה שלא תלכו אל הרב, אבל כשהסכומים גדלים ומצטברים אנחנו כבר מדברים על מאות ולפעמים גם אלפי שקלים.

ההמלצה שלנו – תמיד לבדוק את הסכום גם לפני התשלום וגם אחריו – עם קבלת הקבלה. בדקו את הקבלה כשאתם עדיין בתחומי החנות, כך שבמידה ותמצאו תקלה – תוכלו לפתור אותה באותו הרגע אל מול איש השירות שמולו ביצעתם את החשבון. כך תימנעו מאי נעימויות כמו להגיע לחנות כמה ימים אחרי הרכישה כשאין בידיכם הוכחות על המוצרים אותם רכשתם. מקווים שעזרנו ובהצלחה בקניות הבאות שלכם!

אישה מגיע לקופה

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו