ריף נדל"ן רינה צלליכין מסבירה כיצד לרכוש פרוייקטים חדשים בחדרה

תוכן עניינים
מעוניינים לפרסם כתבה אצלנו באתר ?
כתבות אחרונות
אהבתם?
שתפו עם החברים!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

החלטתם שהגיע זמנכם לקנות דירה? לא רוצים יותר לשלם את המשכנתא של בעל הדירה שבה אתם גרים? מתלבטים באיזה פרויקט חדש באזור חדרה כדאי לכם להשקיע? כל התשובות מפי רינה צלליכין במאמר שלפניכם.

מה חשוב לבדוק לפני שבוחרים באיזה פרויקט להשקיע?

על פי רינה צלליכין, יש לא מעט פרטים ונתונים שצריך לבדוק לפני שמחליטים באיזה פרויקט באזור חדרה כדאי להשקיע. ראשית, אתם צריכים להחליט האם הדירה שאתם קונים זו, בהגדרה, דירה להשקעה או שאתם רוצים לגור בה? שנית, האם אתם מעדיפים לקנות דירה בפרויקט חדש בחדרה או שאולי דווקא פרויקט של תמ"א 38 יתאים לכם יותר? בנוסף, כמובן שכאשר בודקים לעומק אפשרויות שונות של פרוייקטים חדשים בחדרה, צריך גם לבדוק את המיקום המדויק של הפרויקט ולראות האם הוא אטרקטיבי עבורכם או לא.

בניין מגורים

עד כמה הדירה צריכה להיות גדולה?

לא אחת קורה שאנשים מתפתים לקנות את הדירה הכי גדולה שהם יכולים להרשות לעצמם, וזאת מתוך הנחה ותקווה שהמשפחה תתרחב. עם זאת, כדאי לזכור שזו לא האפשרות היחידה, שכן לעיתים דווקא דירה קטנה יותר, אך כזו שממוקמת באזור טוב יותר בעיר, יכולה להיות השקעה טובה יותר. בנוסף לכל הנתונים האלה, כאשר אתם חושבים על רכישת פרויקטים חדשים באזור חדרה, כדאי יהיה לבדוק באיזה שלב של הפרויקט אתם קונים את הדירה. אם אתם קונים אותה כשהיא עוד רק משורטטת על הנייר, חשוב מאוד לבדוק שיש כבר את כל אישורי הבניה, כי אחרת הפרויקט עלול להיתקע. בנוסף, כדאי גם לבדוק כמה דירות יש בפרויקט ובצורה כזאת להימנע מפרויקטים שעלולים להיות עמוסים מידי בשכנים, בהנחה שזה לא מתאים לכם. שימו לב גם לעובדה שיש היום פרויקטים מאוד יוקרתיים שכוללים גורדי שחקים שיש בהם גם חדרי כושר ובריכות, כך ששווה לבדוק האם בדירה יוקרתית שכזו אתם רוצים להשקיע.

האם הקבלן אמין?

לבסוף, עוד נקודה שחשוב מאוד לבדוק כאשר רוצים לקנות דירה בפרויקט חדש בחדרה, זו השאלה האם הקבלן הוא איש מקצוע אמין. כלומר, במידה ויש חשד, אפילו המינורי ביותר, שאתם פונים אל קבלן שעלול להיעלם עם הכסף שלכם כי יש לו בעיית אמינות או כי יש לו עבר שאינו ברור, וותרו על ההשקעה. כמעט תמיד כאשר זוג בוחר לקנות דירה הוא משקיע את כל הכסף שיש לו וגם לוקח משכנתא גדולה מהבנק. לכן בהחלט כדאי שתעשו כל מה שאתם יכולים לצמצם את הסיכון לטעויות. אתם לא רוצים למצוא את עצמכם במצב שבו שילמתם כבר מקדמות ופתאום הקבלן נעלם עם הכסף ובלי שהוא נתן לכם מפתח לדירה. בדקו כל מה שאפשר ושאלו מראש את כל השאלות הנדרשות שכן כך תגדילו את הסיכוי לצאת מרוצים ולעשות השקעה נבונה.

מאמרים נוספים
שאולי תאהבו