כובעים יפים לנשים לחורף ולקיץ

כבר שנים רבות שתפקידו הפרקטי של הכובע בין אם מדובר בהגנה מהשמש בעונת הקיץ או חימום הראש והאוזניים בחורף, הפך לשולי וכיום הכובע משמש בעיקר כפריט אופנה.

כמו כל פריט אופנה גם כובע לנשים יש לבחור על פי צו האופנה העכשווי וכמובן להתאימו לסגנון הלבוש אליו הוא מתלווה בנוסף הכובע צריך להתאים למידותיה של האישה החובשת אותו.

לפניכן מדריך קצר להתאמה מוצלחת של הכובע כך שישלים בצורה מיטבית את ההופעה שלכן.

 

מידה וגזרה

בדומה לבגד אותו את קונה לפי מידה גם את הכובע עלייך לבחור באופן כזה שיהיה נוח לממדי הראש, לא לוחץ מדי ולא רחב מדי ולכן מומלץ לרכוש כובע רק לאחר שמדדת אותו ובדקת שהוא נוח, לא מכסה את העיניים ויושב כמו שצריך גם בתנועה כמו הרכנת הראש כלפי מטה. בנוסף הכובע צריך להתאים לגזרה שלך כך שיחמיא להופעתך. אם את גבוהה תוכלי לבחור בכובע גדול יותר אך אם את נמוכה או שיש לך פנים קטנות מומלץ לבחור בכובע קטן שלא יהיה דומיננטי מדי ביחס לפנים. כשבוחרים כובע רחב שוליים עדיף לא לבחור בכובע שרחב יותר מגבולות הכתפיים. בנוסף העדיפי כובע שמתאים למבנה הפנים שלך מבחינת הגובה והרוחב שלו וכמובן כובע שצבעו משתלב ומחמיא לצבע השיער ולגוון העור שלך.

 

סוגי כובעים

עם הגעתך לחנות הכובעים תראי כובעים העשויים מחומרים שונים בגזרות שונות. כל כובע מתאים ללבוש שונה ולעונה שונה. בחורף למשל לצד כובעי הצמר הקלאסיים, ניתן לראות כובעים מבד לבד רחבי שוליים בגוונים כהים כמו סגול או בורדו שיכולים להשתלב עם מעיל חורפי או מגפיים גבוהות. בקיץ לעומת זאת אפשר למצוא כובעים מקש המתאימים בעיקר לחוף הים אך גם ליום יום בשילוב עם שמלה קיצית.

 

חבישת הכובע

רכשת כובע וכעת את מתכוונת לשלבו עם הופעתך הכללית. התאימי את הכובע לבגדייך תוך שאת בוחנת את המראה גם מהצד ולא רק מלפנים. בדקי שהכובע מתאים לסגנון הלבוש בין אם מדובר בשמלה קיצית או בבגדים מחויטים וגם כמובן שהוא מתאים לעונה. לא מומלץ למשל לבחור בכובע צמר בקיץ החם. אם הבגדים שאת לובשת חלקים וללא דוגמא את יכולה לבחור כובע עם הדפס מופרע יותר וליצור עניין בהופעה שלך. כאשר את חובשת כובע עלייך לשים לב כיצד את מסדרת את השיער שלך. שיער מבולגן כמובן לא יהיה מחמיא ויזניח את התוספת להופעה אותה את מנסה להשיג על ידי חבישת הכובע . ניתן לסדר את השיער מאחורי האוזניים או לאסוף מאחור אך יש להקפיד שיראו מעט שיער כאשר מסתכלים עלייך מלפנים.

לסיכום, אנו ממליצים לך להוסיף לארון כמה כובעים לנשים ובעזרתם לשדרג את ההופעה ולהוסיף קצת סטייל למראה היומיומי שלך.

 

אישה מדגמנת

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו