יתרונות המזרן הנושם של Safe Dream על מזרני תינוק רגילים

בחירת מזרן לתינוק היא עניין משמעותי ולכן יש לבצע אותו באופן יסודי ומדויק.

כאשר בוחרים מזרן לתינוק יש לוודא שהוא בטוח ובריא עבור התינוק שלכם.

בחירת מזרן לא טוב עלולה לגרום לבעיות בריאותיות ובטיחותיות שיסכנו את התינוק.

לפיכך, אנו ממליצים לכם לבחור במזרן בטוח ונוח כמו המזרן הנושם לתינוק של חברת Safe Dream. למזרן הנושם של חברה זו יש יתרונות רבים כגון:

מעבר אוויר, חסינות מפני אש ללא מעכבי בעירה רעילים, ספוג שעשוי מחומרים טבעיים וידידותיים לסביבה ועוד.

בגלל יתרונות אלו מזרן זה נחשב למזרן איכותי ויעיל יותר ממזרני תינוק רגילים.

 

להלן רשימה שמפרטת את כל היתרונות של המזרן הנושם לתינוק של Safe Dream:

חסין מפני אש:

היתרון המשמעותי והמרכזי ביותר של מזרן זה הוא חסינות מפני אש. מזרנים הם גורם מרכזי לשריפות מסוכנות שעלולות לפגוע בכם ובתינוק שלכם. על מנת לפתור בעיה זו, חברות רבות מייצרות מזרנים מיוחדים שמכילים מעכבי בעירה. מזרנים אלו אמנם אינם דליקים אך הם עלולים לפלוט גזים וחומרים רעילים שיפגעו בתינוק ויגרמו לבעיות בריאותיות כגון: סרטן, שיבוש מערכת העצבים, אלרגיות, אסטמה ועוד. לפיכך, חברת Safe Dream ייצרה מזרן מיוחד, חסין מפני אש ללא מעכבי בעירה רעילים. מזרן זה עבר מבחנים מיוחדים של מכון התקנים הישראלי והוא עומד בדרישותיו.

 

עשוי מחומרים טבעיים:

המזרן של Safe Dream עשוי מחומרים טבעיים וידידותיים לסביבה. בעזרת מזרן זה, תוכלו להנות ממזרן יעיל ואיכותי בלי לגרום לזיהום מסוכן של הסביבה.

 

מאפשר מעבר אוויר:

המזרן של Safe Dream הוא מזרן נושם לתינוק. ספוג המזרן עשוי משרף בעל תאים פתוחים שמאפשר מעבר אוויר דרך המזרן ומונע מקרי מוות בעריסה. חומר זה הופך את המזרן לבטוח ובריא יותר עבור התינוק.

 

מתאים לטווח רחב של גילאים:

למזרן יש שני צדדים. צד אחד של המזרן הוא קשיח ולכן הוא מתאים יותר לתינוקים קטנים בגילאי 0 עד שנה, והצד השני של המזרן הוא גמיש יותר ומתאים לגילאי שנה עד שלוש שנים.

 

ניתן לשטוף את כיסוי המזרן:

יתרון נוסף של המזרן של Safe Dream הוא השטיפה של המזרן. יתרון זה יקל עליכם בצורה משמעותית ויאפשר לכם לשטוף את המזרן בקלות.

 

יתרונות נוספים:

למזרן של Safe Dream יש יתרונות נוספים כגון: עמידות, שמירה על טמפרטורה נעימה, בידוד רעשים ועוד.

לסיכום, אם אתם מצפים לתינוק חדש ומעוניינים במזרן טוב ואיכותי המזרן של  Safe Dreamהוא המזרן הטוב ביותר עבורכם. למזרן זה יש יתרונות רבים והוא יעל ואיכותי יותר ממזרנים רגילים. בעזרת מזרן זה התינוק שלכם ייהנה ממזרן נוח, קל ובטיחותי בלי שתגרמו לנזק לו או לסביבה.

 

הורים וילד

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו