ים או בריכה – יצאנו לבדוק מה הישראלים מעדיפים

תוכן עניינים
מעוניינים לפרסם כתבה אצלנו באתר ?
כתבות אחרונות
אהבתם?
שתפו עם החברים!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

לים ולבריכה יש הרבה במשותף אך גם הרבה הבדלים – כך שאם תערכו סקר רחוב ותשאלו אנשים מה הם מעדיפים ים או בריכה? תגלו כי לכל אחד העדפה משלו. אז מה בכל זאת עדיף? האם הישראלים מעדיפים ים או בריכה? כדי להקל על העניינים, ריכזנו עבורכם את היתרונות והחסרונות כדי שתוכלו להחליט בעצמכם, ולהבין שאמנם זאת שאלה פשוטה אבל אם אתם מתכננים חופשה אם המשפחה או חברים תגלו שהתשובה יכולה להפוך לוויכוח סוער.

הים

הים הוא בעצם בריכת גלים בלתי נגמרת. הים מספק לנו חוויה שונה מהבריכה. בין אם זה דגים או חול או המרחב הפתוח שמאפשר לכם להנות מהמים בלי להצטופף עם מלא אנשים. הים הוא מרחב בלתי נגמר ולכן הוא מאפשר לכם להנות מחוויה שהיא עדיין יותר פרטית מאשר בריכה ציבורית שהשטח שלה מוגבל.

גם בטח שמתם לב שהים פחות רועש מהבריכה וזאת מכיוון שהים איכשהו מצליח להשתיק את הרעש מסביב.

החיסרון בים הוא כמובן המלח שלרובנו פחות נעים. וכמובן אמנם הכללנו את החול כיתרון אך אם תשאלו את אלו שלא אוהבים את הים, החול כנראה יהיה גורם מרכזי- קשה להיפטר ממנו.

חסרון נוסף של הים הוא העובדה שהוא נמצא בטבע. כמובן זה ברור אך הכוונה היא שהוא חשוף לכל מזג אוויר, בין אם זה לגשמים ורוחות או לשמש קופחת.

 

בריכות

אמנם ציינו מעט מהחסרונות של הבריכה קודם לכן, כמו חוסר הפרטיות והצפיפות. אבל לבריכה יש גם הרבה מאוד יתרונות כמו העובדה שבבריכה ניתן להשתמש בכל מזג אוויר אם היא נבנית בצורה נכונה.

היום הרבה מאוד אנשים גם ממעמד הביניים הם בעלי בריכות פרטיות שחוסכות לנו את כל החסרונות שהזכרנו קודם. היום בריכה פרטית היא כבר לא הוצאה מופרזת כמו בעבר ולהרבה מאיתנו יש בריכה פרטית או שיש לנו חברים שיש להם בריכה פרטית.

הבריכה מאפשרת לנו להנות מחווית השחייה גם בחורף בימים קרים כאשר היא מחוממת וגם בימים חמים או גשומים כאשר יש לה הצללה.

אם אתם מחפשים פתרון הצללה עבור הבריכה שלכם תוכלו למצוא אותו באתר www.tranquilo.co.il.

הבריכה לרוב ממוקמת במקומות יותר מרכזיים ומאפשרת לכם להנות גם ממסעדות או אפילו לחזור הביתה במהירות בשביל לקחת משהו ששכחתם. לעומת הים, בו לא תמצאו מקום לאכול בקרבת מקום בדרך כלל.

 

לסיכום- מה עדיף?

אז אחרי שהבנו את היתרונות והחסרונות של הים והבריכה, האם באמת אפשר לבחור אופציה עדיפה? כנראה שלעולם לא נוכל לענות על השאלה הזאת. לכל אחד יש העדפה אישית, יש כאלו שלא יכולים לסבול להיות בבריכה קטנה אם הרבה אנשים ויש כאלו שלא מסוגלים להתמודד עם החול, המלח ומהמדוזות של הים.

 

בריכה

מאמרים נוספים
שאולי תאהבו