ייעוץ זוגי על היתרון שבייעוץ

זוגות אשר חשים כי הם הגיעו לצומת דרכים בזוגיות זקוקים לקבלת הכוונה מקצועית אשר נעשית במסגרת של ייעוץ זוגי. במאמר זה נציג בפניכם את כל היתרונות לקבלת ייעוץ זוגי וזאת בכדי שתוכלו להכיר את הנושא ולהבין את החשיבות הרבה של הכוונה מקצועית ואישית אשר נעשית במסגרת הטיפול.

 

טיפול זוגי: מהם היתרונות?

זוגות אשר מגיעים לצומת דרכים ביחסים שלהם לרוב נאלצים לפרק את החבילה, וזאת כתוצאה מאי הבנות ופערים אשר הולכים וגדלים ככל שהם אינם מטופלים לאורך זמן, וכתוצאה מחוסר תקשורת הדדית. דרך מצוינת ואפקטיבית לצורך הגעה לעמק השווה ניתנת באמצעות ייעוץ זוגי אשר נעשה באמצעות מטפל אשר הוסמך לתחום. הייעוץ הזוגי יכול להקנות יתרונות רבים לזוגות, וזאת בשל העובדה כי היועץ הזוגי משמש כמתווך בין בני הזוג ומאפשר לכל אחד מהם להביע את תחושותיו במסגרת של פתיחות והבנה, אשר נועדה להוביל לקבלת הבנות מהותיות על מרקם היחסים. ייעוץ זוגי יכול לתרום באופן ממשי גם במידה ובני הזוג מחליטים להתגרש, אולם חשוב לזכור כי מטרתו של הייעוץ הוא להעניק לבני הזוג את האופציה לגשר על הפערים ולהבין מדוע בני הזוג נמצאים במצב של ענישה הדדית, פרקטיקה אשר מתרחשת אצל לא מעט זוגות אשר חשים טינה ותסכול כתוצאה מהתנהגותו של בן הזוג. זאת ועוד, זוגות אשר עתידים להינשא יכולים גם הם לפנות לייעוץ זוגי בכדי לשוחח על נושאים אשר מטרידים אותם רגע לפני החתונה, ובכך לצאת לדרך חדשה עם ארגז כלים אשר מאפשר ניהול חיי זוגיות בריאה, על אף האתגרים שבדרך.

מייעץ

 

מה חשוב לדעת לקראת ייעוץ זוגי?

חשוב לזכור כי ייעוץ זוגי הינו תהליך אשר יכול להיות קצר מועד או ארוך, ולכן מדובר בתהליך אשר יכול להיות למשך מספר מפגשים בודדים או תהליך ארוך אשר במסגרתו מלווה את בני הזוג יועץ אשר קשוב לצרכים ומהווה כעמוד תווך אשר נועד להוביל ליצירת מערכת יחסים בריאה וטובה, גם אם הוחלט בסופו של דבר להיפרד. הצלחתו של התהליך מותנה בשיתוף הפעולה של בני הזוג; בני זוג אשר מרגישים כי הם אינם מכבדים האחד את השנייה כמו גם אינם חותרים באופן מתמיד לשיפור הזוגיות עשויים להגיש תקיעות, וכתוצאה מכך לצבור כעסים על בן או בת הזוג, כפי שניתן להתרשם באתר ביזיברנד מיתוג אינטרנט.

 

מרגישים כי אתם בצומת דרכים מבחינת הזוגיות שלכם? יש מה לעשות בנושא  הזוגיות שלכם?

הקליניקה של אוראל שופן, מומחית לתקשורת רומנטית נחשבת לאחת הקליניקות המובילות בישראל, וזאת לאור ליווי וסיוע למאות זוגות אשר הרגישו כי הם זקוקים להכוונה וייעוץ. אם גם אתם מרגישים כך, הקליקו ייעוץ זוגי אוראל שופן, השאירו פרטים ונציג מטעם הקליניקה ישוב בהקדם לצורך תיאום פגישת ייעוץ.

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו