טיפול זוגי באמצעות פנינה יוגב

מחפשים מטפלת זוגית מוסמכת ובעלת ניסיון של שנים רבות? אנו גאים להציג בפניכם את פנינה יוגב, מטפלת זוגית מוסמכת אשר תאפשר לכם לקבל טיפול זוגי פרטני ברמה הגבוהה ביותר. כל הפרטים – במאמר הבא.

מטפל זוגי – כיצד נבחר?

בחירה של מטפל/ת זוגי היא בחירה לא פשוטה, הן בשל ריבוי המטפלים בתחום והן בשל הרגישות הרבה הכרוכה בכך. למעשה, לאור העובדה כי מדובר בנושא רגיש מאוד אשר משלב לעיתים את רצונו של רק בן זוג אחד, נדרש לבחור מטפל זוגי אשר מוסמך לעניין כמו גם יודע לטפל ברגישות המתאימה ובאמצעות טכניקות טיפול מתקדמות, וזאת על מנת להוביל לכך שהטיפול אכן יושלם בהצלחה ולשביעות רצונם של כל הצדדים. על כן, אם אתם כעת מחפשים מטפלת זוגית אשר תאפשר לכם לקבל כלים לעתיד כמו גם טיפול זוגי פרטני אשר מותאם בדיוק לכם, אנו גאים להציג את פנינה יוגב, בעלת מכון יוגב ומטפלת זוגית מוסמכת אשר לה ניסיון של שנים רבות בתחום.

זוג בתמונה

פנינה יוגב – טיפול זוגי פרטני המותאם אישית

פנינה יוגב הינה מטפלת זוגית מוסמכת אשר לה ניסיון של מעל ל 40 שנה בתחום הטיפול הזוגי. יוגב היא בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית, ומוסמכת לטיפול משפחתי ע"י האגודה הישראלית לטיפול במשפחה ובנישואין. בנוסף, היא מוסמכת כמגשרת וכן חברה באגודה הישראלית לטיפול במשפחה ונישואין, והיא בעלת מכון יוגב, אשר נחשב לאחד המכונים המובילים בישראל בתחום הטיפול הזוגי, והוא מתבסס על שיטות טיפול אשר מתקדמות בקוגניציה, רגש והרפיה אשר נועדו לגרום לכך כי הטיפול יוביל להבנה מעמיקה יותר של בני הזוג האחד על השנייה, בנייה של תקשורת פתוחה ומיטבית וכן כלים אשר יעניקו לבני הזוג אפשרות להתנהל במצבים עתידים בצורה מושכלת וטובה יותר, לשם הצלחת מערכת היחסים הזוגית, אם גם מדובר במערכת יחסים ארוכת שנים או קצרה באופן יחסי. ברבות השנים טיפלה הגברת יוגב במאות זוגות מרוצים אשר קיבלו באמצעותה טיפול זוגי מקיף ואיכותי אשר ללא ספק שינה את חייהם והעניק להם אפשרות לפתוח בחיים חדשים, כל זאת בליווי אישי.

פנו עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני

אם אתם סבורים כי אתם זקוקים לטיפול זוגי ומחפשים אודות מטפלת מקצועית, פנו עוד היום למכון יוגב אשר הוא בבעלותה של פנינה יוגב, וזאת על מנת שתוכלו להתחיל ולעבור טיפול זוגי בצפון. באמצעות הטיפול אותו תקבלו תראו כיצד מערכת היחסים שלכם תשתפר, תצמח ובעיקר תזכה להתערבות הטובה ביותר אשר מתבצעת ברגישות ובנחישות. לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ ראשונית, היכנסו לאתר בכתובת https://www.machon-yogev.co.il השאירו פרטים מלאים ותוך זמן קצר נציג מטעם מכון יוגב יחזור אליכם, כך שגם אתם תוכלו לקבל את הטיפול הזוגי הטוב ביותר בעבורכם ובשבילכם.

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו