חזי חיים פותח את הפה לאחר ההדחה מבית האח הגדול

תוכן עניינים
מעוניינים לפרסם כתבה אצלנו באתר ?
כתבות אחרונות
אהבתם?
שתפו עם החברים!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

יש שיאמרו שהאח הגדול הוא מעין "ניסוי חברתי" שנועד להמחיש מה קורה לקבוצת זרים שנסגרת בבית אחד ונדרשת לעמוד במשימות יצירתיות במיוחד ויש שיאמרו שמדובר בבידור בלבד. מה שבטוח – את הדמויות האיקוניות שתוכנית הריאליטי המפורסמת ביותר בישראל מייצרת, אי אפשר לשכוח. חזי חיים היה לאחד הדיירים הבולטים ביותר בתוכנית, שהודח במפתיע לאחר שלושה שבועות, או 24 ימים למדייקים. את מה שיש לו לומר בעקבות השתתפותו הוא בחר להביע באופן נינוח ומנומס לעיני המצלמות והתמודד באופן ספורטיבי גם עם שאלות שהופנו כלפיו בנוגע לדיירים שהתעוררה עמם מחלוקת, כמו אינדל.

 

דרך חיים באווירה טובה

בבית המצולם שנמצא בנווה אילן מתעדים כל תנועה. המתמודדים מחויבים להסתובב בכל רגע שבו הם ערים עם המיקרופון האישי שלהם ולמעט חדר הרחצה ושעות השינה, כל מה שיאמרו יוכל לשמש את ההפקה ומניפולציות העריכה. ועם זאת, נראה שחזי חיים צלח את המשימה המרכזית בבית ובגדול, כששמר על אווירה טובה ולא רק כביטוי, אלא כדרך חיים ממש. הוא הביע את עצמו בתוכנית באופן כן, אדיב והוגן כלפי כל אחד ואחת מהנוכחים בבית. על החוויה שעבר הוא מספר בחיוך ובפתיחות ומודה גם על הזוגיות הקצרה עם עדן סבן, למרות שהמשיכה הלאה מהר ממנו. על המתמודד שם ברדוגו אמר שהוא איש מיוחד מאוד ולמרות דעותיהם הפוליטיות המנוגדות, הצליח להתאהב בו ולהתחבר איתו דרך השיחות המשותפות.

 

מה יש לחזי חיים לומר על ההדחה והמתמודדת עדן סבן

ערב הדחתו של חזי חיים היה מלווה בלא מעט גבות מורמות. לרגע קט היה נראה כי אפילו המנחים, ארז טל וקורין גדעון לא מאמינים כשראו אותו יורד אליהם במדרגות המפורסמות. במשך כמעט חודש שבו שהה חזי בבית, הוא הספיק להיבחר כראש הבית במשימת הבחירות, לכהן כשף לרווחת כל הדיירים ולפזר הרבה צבע ועניין. למעשה, גם הוא בעצמו מעט הופתע מההדחה והבין שהאחריות שקיבל עליו בחלוקת הבית הייתה האירוע שהוביל אליה. על המתמודדת עדן סבן הוסיף ואמר: "זה קשה, בדיוק התחילו להתפתח רגשות". בראיון מאוחר יותר הוסיף שעדן "היא ילדה מדהימה", אבל לא היה בטוח מה יקרה הלאה. למעשה, הוא הוסיף שהוא בטוח שאינדל ינסה (לכבוש את לבה) ובכך ניתן לומר שגם חזה את המשך העונה.

 

העתיד בעשר אצבעות

הרהיטות והדומיננטיות של חזי חיים לא "נולדו" עם כניסתו לתוכנית אלא היו שם עוד הרבה קודם. הוא נולד וגדל ברחובות וחווה ילדות בצל המצוקה הכלכלית, אך הבין שעליו לפעול כדי לשנות אותה ועשה זאת כבר מגיל צעיר בעשר אצבעותיו. ולכן חזי חיים הוא קודם כל שורד. אדם רגיש לסביבתו ולשינויים החלים בה, בד בבד עם כשרונו הייחודי להשתלב חברתית עם כל אחד ואחת ולפעול כלפיהם מתוך מקום של נתינה, כבוד ואחריות.

מאמרים נוספים
שאולי תאהבו