מה השטיח שלך אומר עליך?

אפשר ללמוד הרבה על בן אדם מהמזל האסטרולוגי שלו, ממה שהוא בוחר לשים בפרוזן יוגורט שלו, מהתוספות על הפיצה, משולחן העבודה שלו במשרד – באמת שכמעט כל בחירה שלנו יכולה לשדר לסביבה ולעצמינו דבר מה מעניין עלינו. אבל שטיח? חברים, כן כן, גם שטיח צריך להתאים לכם לאישיות ולאורח החיים!

 

מתאווררים עם שטיח חדש

שטיח הוא כנראה אחד מחפצי הבית שרוב האנשים מעולם לא קנו לעצמם, וחבל. אנחנו מקבלים אותם בירושה, לפעמים הם מגיעים כבר עם הדירה עצמה וחבל לנו לזרוק, ואיכשהו יוצא שהבתים שלנו מתהדרים בשטיחים שלאו דווקא אנחנו בחרנו, לא מתאימים לנו ולשאר הריהוט והעיצוב בבית, ולפעמים גם, רחמנא ליצלן, מגרדים! אז קחו רגע, הציצו במבחר הענקי של קרפטים ותצאו עם שטיח שהוא בול אתם! חדש, נעים, וכזה שעושה שמח בעיניים.

 

צבעים ועולמם

אז בחרתם שטיח. תתחדשו! באיזה צבע? כי הבחירה הזו אומרת הרבה עליכם… אם בחרתם שטיח ממשפחת האדומים, אתם כנראה המרכז של כל מסיבה. אנשים מלאי תשוקה, נוכחות, שאוהבים להיות במרכז תשומת הלב, ויומם מלא בפעילויות מרגשות.

הלכתם על צהוב וחבריו דווקא? אתם כנראה אנשים חברותיים, יצירתיים, מלאי שמחת חיים, וכאלה שלא מתביישים לתת דרור גם לצד הילדי שבהם לצאת ולשחק. אם בחרתם בשטיח מהעולמות הכחולים, אתם כנראה בני אדם רגועים מאוד, מעמיקים, שוחרי ידע והבנה לעומק, שמעדיפים את הצד הרגוע של החיים.

ואם בירוק בחרתם – אתם כנראה חובבי טבע, עם בית מלא בצמחייה, וכאלה שנוסעים כל סופ"ש שני לקמפינג בירדן. אנשי הירוק הם נעימים, זורמים, ואוהבים את ההנאות הקטנות שלחיים יש להציע.

 

ומה לגבי סגנון?

אם בחרתם שטיח בסגנון מודרני, ואולי אף מינימליסטי – אתם נמשכים לשקט, לארגון, ומעדיפים פונקציונאליות על פני גרנדיוזיות או מקסימליזם, שעשוי לעייף לכם את העיניים. אתם קלאסיקה מוקפדת במיטבה!

אם בחרתם בשטיח עם פרינט אוריינטלי – אתם לגמרי אנשי העולם הגדול. אוהבים לטייל, אוהבים מזכרות, נהנים ממדפים עמוסי פריטים מעניים, ואוהבים יותר מהכל פריטים עיצוביים שיש מאחוריהם סיפור טוב. הבית שלכם הוא כר פורה למפגשים חברתיים, ותמיד יהיה לכם משהו מעניין לתרום לשיחה.

אם בחרתם בשטיח עם פרינט משוגע, צורות מעניינות, שילוב צבעים בלתי צפוי – אתם כנראה טיפוס כיפי במיוחד! לא צפויים, מרימים, נהנים מהרפתקאות, ותמיד שמח בחברתכם. אתם מעדיפים עיצוב אקלקטי וצבעוני, והימור שלנו – יש לכם איזה אוסף מעניין – אולי כזה שקשור להפתעות מביצי קינדר? ייתכן…

נסו לבחור שטיח שמשתלב היטב עם הקו העיצובי של שאר החדר אליו אתם מייעדים אותו, ואל תפחדו מהדפסים וצבעים! תנו לעצמכם לחגוג! שטיח חדש יכול להכניס כל כך הרבה חיים לחדר, שיראה כאילו שיפצתם את כולו, כשבפועל הבאתם רק פריט אחד. כיף גדול!

שָׁטִיחַ

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו