הפיתרון שישמור על הגב שלך בריא

מעטים האנשים אשר לא סובלים מכאבי גב כיום, ככל שאנו מתבגרים שיחת היום עוברת מ – "לאן נצא הערב?" ל – "אני חייב לנוח". יש קשר ישיר בין עייפות, תשישות, כאבים ותסמינים נוספים שאנו חווים במהלך היום לגב שלנו. רובנו לא מייחסים חשיבות כל כך גבוהה לגב. אך עם זאת ניתן לראות אנשים רבים באוכלוסיה עם מחלות גב, פציעות בעמוד השדרה, עקמת, כתפיים שמוטות שכלל לא יודעים שהם חווים את הבעיה. בעיות אלו גורמות באופן ישיר לעומס על רקמות הגב ועמוד השדרה.

 

גב חלש מדי – בעיה של רוב האוכלוסיה

אנשים רבים לא יודעים אך יש קשר ישיר בין גב חלש לבעיות רפואיות, מנטליות ונפשיות. כאשר מדברים איתנו על אימון הגוף עולה לנו: בטן, יד קדמית, רגליים – האיברים הויזואלים "והמושכים" יותר. רובנו מזניחים את הגב, כתוצאה מכך ניתן לראות גב חלש יותר הנוטה לפריצות דיסק, כאבי גב כרוניים, עקמת וכתפיים שמוטות. ההמלצה הרווחת בתחום היא לאמן את שרירי הגב בצורה קבועה ואת השרירים העוטפים את הגב. יש לאמן את הגב, הכתפיים, ישבן ודגש על שרירי הבטן אשר עוזרים לאיזון בין הגב לבטן ומחזקות את עמוד השדרה.

 

כאבי גב – לא תמיד בעיה רפואית

לא תמיד כאבי גב יעידו על בעיה רפואית, אלא על סימפטום. כאשר יש לנו 39.5 מעלות, החום הוא לא הבעיה שלנו אלא סימפטום למשהו מורכב יותר. ניתן לראות אנשים רבים אשר חווים כאבי גב בצורה כרונית כתוצאה מתזונה לקויה, סטרס, לחץ, לוחות זמנים בעבודה, אובדן של איש קרוב ואפילו מערכת יחסים בעייתית. במקרה הזה אנו ממליצים לבדוק את עצמכם אל מול לאורטופד כדי להוריד כל צל של ספק, בהנחה ולא תמצאו כלום – היינו ממליצים לכם לשאול את עצמכם – מה מפריע לכם, איפה אתם רוצים להיות כרגע, ואיך אתם מרגישים לגבי המקום שאתם נמצאים בו(מבחינה כלכלית, זוגית ונפשית).

 

הפיתרון שיעשה לכם את החיים קלים יותר

דיברנו על בעיית הגב החלש, נחשפנו לעובדה שלעיתים אין מדובר בבעיה רפואית אלא כאבים הנובעים מלחץ, סטרס ושינויים נפשיים. במקרה של גב חלש מדי, עקמת, כתפיים שמוטות, פריצות דיסק – יש לנו את הפתרון הטוב ביותר עבורכם. חגורת גב ייעודית תעזור לכם לשמור על היציבה, בנוסף לקבע את את הגב בצורה מושלמת. כך תוכלו לשמר מצב של עקמת קיימת ואף לשפרה במקרים מסוימים, להקל על תסמינים של כאבי גב כתוצאה מפריצות דיסק וכאבי גב כרוניים. בנוסף, במקרה של כתפיים שמוטות ניתן לראות חגורות גב עם רצועות לכתפיים אשר עוזרות לכם ליצב את הכתפיים, מגדילות את טווח התנועה, מפחיתה באופן משמעותי את הכאבים ובמקרים מסוימים עוזרת לקיבוע מחדש של הכתפיים.

איש עם כאבים

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו