המדריך המלא לחללי עבודה משותפים

אם גם אתם שמעתם לאחרונה על לא מעט בעלי עסקים וחברות שהחליטו לבחור באופציה של חללי עבודה משותפים בתל אביב, ברור מדוע גם אתם מתעניינים בכך. מדובר על קונספט יחסית חדש והוא כולל לא מעט יתרונות לכל המשתמשים בו, אז למה שלא תעיינו במדריך שהכנו עבורכם ותחליטו האם גם לכם זה יכול להתאים?

 

החליטו מראש מה דרוש לכם

אחד מהדברים הכי חשובים שצריך לקחת בחשבון כאשר חושבים על חללי עבודה משותפים בתל אביב זו השאלה מה אתם מחפשים ומה דרוש לכם. העניין הוא שבחללי העבודה השונים אתם יכולים למצוא אפשרות של השכרת עמדה באופן ספייס, אך אתם יכולים גם לשכור משרדים שלמים. כמו כן, יש אופציה לשכור את האזורים השונים הדרושים לכם לפי שעה אך אתם יכולים גם לשכור מקום מסוים לעבודה קבועה לאורך כל החודש. לכן, ככל שתדעו טוב יותר לאיזו מטרה חלל העבודה צריך להתאים לכם, כך יהיה לכם קל יותר לבחור את מה שבאמת נכון עבורכם.

 

בדקו את התנאים מראש

הדבר הנוסף שכדאי לדעת על חללי עבודה משותפים, זה שלכל מקום יש תנאים אחרים שהוא מציע לשוכרים. לדוגמא, יש חללי עבודה שלא כוללים חניה אך יש כאלה שבהם המחיר כבר כולל גם חניה צמודה. לעומת זאת, יש חללי עבודה שבהם בתוספת תשלום תוכלו לקבל גם מקום חניה. כולנו יודעים שבתל אביב זו נקודה מאוד משמעותית ולכן, אם אתם לא רוצים לבזבז זמן על חיפוש חניה, יכול להיות שתתאים לכם האפשרות של חלל עבודה שכולל מקום לרכב.

 

איך נראה המקום

הנקודה הבאה שאליה מתייחס המדריך שלנו, זה המקום עצמו. כלומר, חלק מהעניין בהשכרה של חללי עבודה משותפים הוא לא רק שיהיה לכם מקום להיפגש עם השותפים או עם העובדים שלכם, אלא גם ליהנות מחללי עבודה שנראים יפים ומטופחים. לכן, רצוי לא רק לראות תמונות של המקום באינטרנט אלא להגיע אל חלל העבודה, לראות איך הוא נראה ולוודא שהוא מתאים אווירה שעליה אתם חולמים. יש משמעות אדירה לשאלה מאיפה אתם עובדים והאם חלל העבודה שלכם מעורר השראה או לא כך שרצוי מאוד להתייחס גם לנקודה הזאת.

 

כמה זה עולה?

לבסוף, כמובן שאתם צריכים גם לבדוק את המחירים, כי לכל חלל עבודה יש מחיר אחר. שימו לב שאפילו באותו חלל עבודה אחד אתם תקבלו מחירים שונים של עמדה באופן ספייס לעומת משרד גדול שממנו תוכלו לנהל ישיבות. כמו כן, זה ברור שאם אתם בוחרים חלל עבודה מעוצב, יפה וכזה שכולל גם מטבחון ושירותים, הרי שהמחיר יהיה שונה לעומת מקום פשוט יותר. מה שבטוח זה שחללי העבודה מאפשרים גמישות ויכולים להיות זולים יותר מאופציות אחרות כך שברור מדוע זו אפשרות מאוד אטרקטיבית עבור רבים מאתנו.

מקום עבודה

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו