המדריך המלא לבחירת מכונת תפירה

תוכן עניינים
מעוניינים לפרסם כתבה אצלנו באתר ?
כתבות אחרונות
אהבתם?
שתפו עם החברים!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

בעוד שתוכלו למצוא מכונות תפירה אלקטרוניות בשוק, תמיד גם אפשר יהיה לרכוש מכונת תפירה ידנית. אם כך, מדוע שמישהו בכלל יבחר במכונה ידנית על פני אלקטרונית? נסביר לכם הכול על מכונות תפירה, המדריך המלא לבחירתן:

ישנם סוגים שונים של מכונות תפירה בשוק, מה שעשוי לבלבל את הבחירה ולהפכה למסורבלת. כיצד נדע בכלל אם אנחנו צריכים מכונת תפירה ידנית או אלקטרונית? בין אם כזו או כזו, אז איזה דגם? אוקי, קודם כל אנחנו רוצים להדגיש כי ברוב הכמעט מוחלט של המקרים, תופרים מתחילים יצטרכו לרכוש מכונת תפירה ידנית. מדוע? בואו נבין זאת ביחד.

 

רכישת מכונת תפירה ידנית VS אלקטרונית: על מה הולכים?

אז סיכמנו את זה, אם אתם בתחילת דרככם, אתם כנראה תצטרכו לרכוש מכונה ידנית. יחד עם זאת, תצטרכו גם להחליט על איזו פירמה של מכונה אתם מתכווננים.

באופן כללי, וכמובן שזה נכון לגבי מוצרים מסוגים שונים, הכי מומלץ לרכוש מכונה מבית פירמה ידועה ומוכרת. ככה גם תוכלו להנות מאחריות על המכונה ומשירות תיקונים לוקאלי. מה הכוונה לוקאלי? נסביר.

 

שירות תיקונים על מכונת תפירה: היכן תהנו ממנו?

בבואכם לרכוש מכונה חדשה, חשוב לזכור כי גם מכונת תפירה מומלצת עשויה להיות חשופה לתקלות שונות. אין מה לעשות, בחיים כמו בחיים, צריך לפעמים גם שירות תיקונים של מכונות תפירה. אם כך, יהיה חשוב לוודא כי המשווק מספק לכם גם שירות תיקונים לוקאלי, כלומר שירות תיקונים בארץ.

הדבר האחרון שאתם רוצים שיקרה זה, שתצטרכו לשלוח את מכונת התפירה שלכם לחו"ל בעקבות תיקון או החלפת חלק. ברוב המקרים, תוכלו לקבל שירות תיקונים בארץ, אבל חשוב לוודא זאת בכל מקרה. מה לגבי גודל המכונה?

 

גודל המכונה בהתאם לגודל לסטודיו התפירה

בין אם אתם עובדים בסטודיו קטן או גדול, אתם תצטרכו לדעת להתאים את מכונת התפירה החדשה שאתם רוכשים לגודל הסטודיו. אתם יכולים לרכוש מכונות מסוגים שונים, כולל מכונות מאוד קומפקטיות אשר מתאימות לחללי עבודה חמימים וקטנים.

אם אתם עובדים על משטחים גדולים, כמובן שתוכלו גם לרכוש בהתאם לכך מכונת תפירה גדולה. בכל מקרה, לפחות בהתחלה, יהיה מומלץ לרכוש מכונת תפירה דומה לזו שלמדתם עליה בכיתת התפירה (בהנחה שעברתם קורס תפירה).

 

הציוד הנלווה שיחסוך טיולים לחנות התפירה

רוצים לחסוך טיולים מיותרים לחנות התפירה השכונתית? כדאי לרכוש מראש ציוד נלווה נוסף כמו למשל מחטים אקסטרה, אצבעונים ועוד.

בכל מקרה בשלב מסוים אתם תצטרכו את הציוד הזה, ככה שיהיה עדיף כבר לרכוש אותו במלואו ומראש, יחד עם רכישת המכונה עצמה. והדבר האחרון שחשוב לוודא, נושא האחריות. בדקו את האחריות שאתם מקבלים על המכונה: האם לשנה? האם ליותר?

בהצלחה!

מכונה מקצועית

מאמרים נוספים
שאולי תאהבו