הכן את ביתך לשיפוץ – המדריך המלא

תוכן עניינים
מעוניינים לפרסם כתבה אצלנו באתר ?
כתבות אחרונות
אהבתם?
שתפו עם החברים!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

בעוד שמרחבי הבנייה הולכים וגדלים במדינת ישראל, ופרסומות על פרוייקטים חדשים של בנייני מגורים מרהיבים מופיעות בטלוויזיה ועל שלטי החוצות בכבישים המהירים, אנשים רבים לא ממהרים לצאת מהפינה

הנוחה שלהם לטובת בית מגורים חדש.

ולמה? פשוט מאוד, היום אפשרויות שיפוץ שונות מביאות איתן תוצאות נהדרות ולא מצדיקות הוצאה של מיליוני שקלים על בית חדש, בעוד אפשר להישאר בבית הנוכחי ולהנות משיפוץ של כמה מאות אלפי שקלים

בלבד.

אם אתם מזדהים עם הצד הזה, כדאי שתקראו את מה שכתבנו לכם בנושא הכן את ביתך לשיפוץ – המדריך המלא.

 

שיפוצים – לא נופל מכל בית מגורים חדש

אז נכון, הספקנים מביניכם בוודאי יגידו עכשיו שאין תחליף לחדש, וששיפוץ הבית הוא קצת כמו תפירת טלאים לבגד הרוס במטרה לשמר אותו. כן, יש צדדים נכונים לעניין הזה – בית בבניין חדש כנראה יביא איתו כל מיני פסיליטיס כמו לובי מהודר, מעליות חדשניות ומהירות, חניון מפואר ומי יודע מה עוד, אולם למי שלא חשובים הדברים האלה ומעדיף להתרכז במה שקורה בתוך ארבעת הקירות הפרטיים שלו – עולם השיפוצים יכול להתאים פה כמו כפפה ליד.

 

הכן את ביתך לשיפוץ- המדריך המלא

אז לפני שבכלל תגשו לשפץ, חשוב לדעת מה אתם רוצים ומצפים מהשיפוץ. האם מדובר רק על שיפוץ חדר שינה? האם מדובר על שיפוץ של הסלון בלבד? האם מדובר על שיפוץ כללי שכולל את כל חלקי הבית? האם אתם משאירים חלק מהרהיטים? מה עושים עם גופי התאורה? והרצפות הנוכחיות – מה איתן? בנוסף, תצטרכו להשקיע מחשבה באם אתם מעוניינים להשקיע סכומי כסף נוספים בעיצוב פנים, או שאתם מתכננים לעשות את הכל בעצמכם לאחר השיפוץ.

כל אלו יוכלו לעזור לחברת השיפוצים שלכם להבין מה הכיוון שלכם ובמה בדיוק כדאי להתמקד, ובהתאם תוכלו לקבל הצעת מחיר מפורטת שתשקף את העבודה שעומדת להתבצע בבית שלכם.

 

תכנון תקציב – הא' ב' של שיפוץ

מסגרת תקציבית היא אחד הדברים הכי חשובים לעשות כחלק מארגון ביתך לשיפוץ. אם אתם יודעים שיש בידיכם סכום כסף מוגבל שאיתו אתם מתכננים לעבוד, כדאי לשתף את חברת השיפוצים בו כדי לדעת מה הם גבולות הגזרה שלכם, וגם של חברת השיפוצים עצמה.

 

היערכות מוקדמת – על כל מה שזה אומר

שלב "הכן את ביתך לשיפוץ" כולל גם היערכות מוקדמת עם כל מה שקשור במציאת מקום מגורים חליפי לזמן השיפוצים, אריזת החפצים שלכם בצורה מסודרת כך שתוכלו להחזיר כל דבר למקומו ולשמור עליו במצב טוב. כמובן שבשלב הזה מומלץ לעשות סדר רציני במה אתם רוצים לשמור ומה אתם רוצים להעביר הלאה או לזרוק, כך שהבית המשופץ שלכם יהיה סביבה שמכילה רק חפצים שעושים לכם כיף   בעין ובאווירה. שיהיה שיפוץ מוצלח ובהצלחה!

 

חדר בשיפוץ

מאמרים נוספים
שאולי תאהבו