הכל על אינסטלציה

החלטתם לשפץ או לשנות מעט את הדירה שלכם? ככל הנראה תצטרכו להתמודד עם לא מעט אתגרים ובעיות הקשורות לתחום האינסטלציה. עבודות אינסטלציה הן מהעבודות המגוונות והמשמעותיות ביותר הקשורות לתחזוקת הדירה שלכם, ולכן חשוב מאוד להקפיד עליהן בכדי להשיג אורח חיים טוב יותר. עבודות אינסטלציה כוללות בתוכן לא מעט אלמנטים כאשר בין היתר תוכלו למצוא: בניית ותיקון תשתיות הביוב, התקנת או החלפת כלים סניטריים, איתור ותיקון נזילות, פתיחת סתימות והיד עוד נטויה! הזמנת אינסטלטור ברוב המקרים מביאה עמה לא מעט סימני שאלה ולבטים, כי בסופו של יום כל אחד חושש מהתוצאה הסופית ומהעלויות הכרוכות בכך. לכן חשוב מאוד שתכירו את תחום האינסטלציה על בוריו, ותדעו באילו מצבים עליכם להזמין אינסטלטור ואילו מצבים תוכלו לפתור באופן עצמאי.

ציור של איש עבודה

הסיבות העיקריות להזמנת אינסטלטור

הסיבה הראשית והקריטית ביותר להזמנת אינסטלטור לדירות ולמשרדים היא פתיחה של סתימות וכמובן תיקון נזילות שעשויות להיגרם כתוצאה מכך. הסתימות במערכות הביוב הן בעיקר מנת חלקם של דירות קרקע או דירות גן, מכיוון שכל דבר קטן בדירה עלול לגרום לסתימה במערכת הביוב שנמצאת ממש מתחת לתחומי הדירה. לעומת זאת נזילות מתרחשות ברוב המקרים בבניינים ובמבנים עם מספר קומות, הסיבה להופעתן היא מעבר של שומנים ושאריות של חומרי ניקוי בתוך תעלות הביוב שגורמות לשחיקת הצנרת. סיבה נוספת בגינה תצטרכו ככל הנראה להזמין אינסטלטור היא התקנות או החלפות של כלים סניטריים בדירה. כל החלפה של אסלה או של ברז צריכה מעורבות של איש מקצוע בדמות אינסטלטור על מנת להבטיח שהתיקון יתבצע כראוי. כמובן שבחלק מהמקרים תוכלו לבטח את ההתקנה או ההחלפה באופן עצמאי, אך היא לא תמיד תהיה לשביעות רצונכם או תספק את המטרה שבגינה החלטתם לשנות. הזמנת אינסטלטור מנוסה תהפוך את הליך ההתקנה להרבה יותר פשוט, ותגרום לכם לקבל את מבוקשכם על הצד הטוב ביותר.

מה חשוב לדעת בעת הזמנת אינסטלטור?

הדבר החשוב ביותר שאתם צריכים לדעת כאשר אתם מזמינים אינסטלטור כי הזמנת אינסטלטור אינה מסתפקת רק בטיפול בבעיה הספציפית שבגינה הוא הגיע לדירה. ברוב המקרים אינסטלטורים מנוסים צריכים לפתוח את המרצפות ולפרק לא מעט מכשולים על מנת להגיע אל הצנרת. חשוב שתבהירו לאיש המקצוע כי אתם דורשים שהדירה תישאר בדיוק כפי שהיא הייתה בתחילת ההליך, דבר שלעיתים לא ברור מאליו עבור אנשי המקצוע. בנוסף חשוב מאוד שתסכמו על מחיר עוד בטרם תחילת העבודה כמו שאומרים במאמרי האתר שיפוצים פלוס, כך אף אחד מהצדדים לא ירגיש מרומה או בסיטואציה לא נעימה. לעיתים העלויות נראות כמובנות מאליהם, אך בפועל הן יהיו גבוהות ממה שציפיתם ואתם תתקשו מאוד לעמוד בעלויות הללו. ככל שתהיו יותר ברורים ויותר אסרטיביים כלפי איש המקצוע שעומד מולכם, כך ככל הנראה לא תמצאו את עצמכם בסיטואציה לא נעימה. דבר שלישי ואחרון זה עמידה בלוחות הזמנים. אם יש לכם בעיה הקשורה לאינסטלציה בדירה שלכם, אתם באופן טבעי צריכים פתרון מהיר ואפקטיבי. לכן קריטי במיוחד לוודא את הזמן הפנוי שעומד לרשותו של איש המקצוע כבר בתחילת העבודה, כך שלא תופתעו או תקבלו שירות איטי שיצמיח לכם לא מעט שערות לבנות. הדרך הטובה ביותר לעבוד מול אנשי מקצוע זה תחת חוזה מסודר שבו אתם מציינים את הדרישות שלכם, ואילו איש המקצוע מנגד מספק את הפתרונות שלו. כך כל אחד מהצדדים יודע את מקומו ומה עליו לעשות על מנת להגיע אל התוצאה הסופית.

לפרטים נוספים: https://www.clean-tech.co.il

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו