הילדים באטרף בבית – 3 דברים שחייבים להזמין הביתה בקורונה

אין הרבה תקופות מאתגרות כמו תקופת הסגר, וזה נכון עבור כל אחד מאתנו.

מה שכן, מי שיש לו ילדים קטנים בבית מתמודד עם אתגר כפול, כי זה לא באמת קל להעסיק כל כך הרבה שעות ילדים קטנים שלא רגילים לשבת כל הזמן.

מה עושים ואיך מתמודדים עם המצב? הינה לפניכם מספר דברים חשובים שכדאי להזמין הביתה בקורונה.

 

קופצים ומוציאים אנרגיה

אם נחזור לקשיים שאיתם מתמודד כל מי שיש לו ילדים קטנים בזמן הקורונה, זה הנושא של להיות סגורים בבית. כמה אנרגיה הילדים כבר יכולים להוציא כשהם יושבים בסלון או בחדר? לכן הגיע הזמן, דווקא עכשיו, לקנות טרמפולינה מתנפחת, להעמיד אותה בחצר ולגרום לכך שהילדים יתחילו לזוז בצורה רצינית יותר. אתם לא תאמינו כאשר תגלו עד כמה הילדים נהנים פשוט לקפוץ על טרמפולינה איכותית, והאמת היא, שזו יכולה להיות חוויה נפלאה גם עבורכם לראות אותם כך. אחרי יום פעילות כזה הם יחזרו פנימה, הביתה, עייפים ומרוצים, אז למה לחשוב פעמיים?

 

בריכות פעילות

אם יש משהו נפלא בישראל, זה שגם בחודשים כמו אוקטובר ונובמבר הילדים עדיין יכולים ליהנות מבריכות פעילות שונות. אתם לא תאמינו כמה זמן הילדים שלכם ישבו בבריכה בהנאה, וזה נכון במיוחד אם תשקיעו ואם תיקנו להם בריכת פעילות שמציבה גם מספר אתגרים. הילדים ישכחו לרגע בכלל את נושא הסגר ויתמכרו להנאה, אז למה לא?

 

מתקנים מתנפחים

הילדים שלכם קצת גדולים מידי בשביל בריכות פעילות אבל עדיין חם מאוד בחוץ ואתם רוצים שהם ייהנו יותר בגינה או בחצר? אם כך, כדאי לדעת שגם מתנפחים רטובים זו אופציה נהדרת. זה לא משנה אם יש לכם שני ילדים או יותר, כי עבורם השילוב בין מתקן מתנפח ובין מים הוא השילוב הכי מוצלח שיש. למעשה, האם כל כך ייהנו מהחוויה הזאת, עד שהם בכלל לא ירצו לחזור לשגרה.

 

כמה צריך להשקיע במתנפחים השונים?

אפשר להבין אתכם אם אתם כן רוצים לקנות מתנפחים והפתעות אחרות לילדים לתקופת הסגר, אך אתם מעדיפים לשמור על גבולות התקציב שלכם. מדובר על תקופה מאתגרת מאוד מבחינת כולנו, ולכן כדאי שתדעו שהיום יש אפשרות לקנות מתקנים שונים לחצר במחירים נוחים מאוד. לכן, אם בעבר חשבתם על רכישת מתנפח כזה או אחר אבל וויתרתם על העניין מחשש שהמחיר יהיה גבוה מידי, אתם יכולים להיות בטוחים שהיום זה לא כך. בנוסף, אם חשבתם לרגע שתצטרכו לצאת מהבית כדי לקנות את המתנפחים השונים, כדאי שתדעו שזה כמובן לא מדויק. זה לא משנה באיזה אביזר או משחק אתם בוחרים לגינה, כי בכל מקרה, זו תהיה קניה חכמה שתוכלו לבצע אונליין במחירים הכי אטרקטיביים שיש.

 

ילדה קופצת

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו