הדברה במרכז

חרקים בתוך הבית זה אחד הדברים המעצבנים ביותר שישנם, הילדים מפחדים, האישה לעיתים היסטרית וגם הבעל לא תמיד יודע להתמודד עם התופעה. בתי קרקע חשופים יותר לחרקים אך גם דירות בקומות נמוכות חשופות לתופעת המעופפים למיניהם שלא לדבר על נמלים, שרק אלוהים יודע איך הן מצליחות להגיע לכל מקום ולא משנה קרקע, גובה ומיקום. הפתרון לבעיה – הדברה.

 

הפחד הגדול ביותר באוכלוסייה

מקקים הם ללא ספק הסיוט הגדול ביותר שקיים עבור כמעט כל בן אנוש, נדמה לי שמעטים הם האנשים, גברים ונשים כאחד שאינם במינימום נגעלים מהחרק הגדול והמאיים הזה. לקראת ימי הקיץ החמים והלחים כולם נכנסים למגננת מקקים, קונים קיי 300, קיי 400 ומקווים שיצא קיי 9000 שיהיה כזה חזק שהמקקים רק מריח הבקבוק יעדיפו לא להגיע. אז מה באמת כדאי לעשות.

 

הדברה עצמאית

הסופרים בישראל שהנה מדינה חמה ולחה באופן כללי מלאים בחומרי הדברה לשימוש ביתי נקודתי. מי שמעדיף לא להזמין חברת הדברה ולבצע הדברה עצמאית זולה יותר בהחלט יכול. חומרי ההדברה הביתיים יעילים אך יש להם חסרונות כדלקמן –

  • יש להשתמש בהרבה מאוד חומר כדי שפעילותו תהיה מהירה וטובה.
  • הריח בדרך כלל מאוד לא נעים וחשוב לאוורר את המקום לאחר ההדברה.
  • ההדברה הביתית לא תחזיק למשך כל תקופת הקיץ ויהיה עליכם לחזור על הפעולה לפחות עוד פעם אחת ואולי אפילו פעמיים תלוי היכן אתם גרים וקרבתכם לקרקע, לגינות ושדות.

 

הדברה מקצועית כימית או על בסיס צמחי

הפתרון הטוב יותר הוא הזמנת חברת הדברה מקצועית או מדביר מקצועי שעובדים עם חומרי הדברה שמחזיקים זמן רב ונותנים בדרך כלל פתרון מקיף לכל סוגי החרקים, בשימת דגש על האיום הגדול ביותר המקקים. ישנם שני סוגים עיקריים של חומרי הדברה האחד, מבוסס על חומרים כימיים והוא כנראה מעט יותר חזק ויעיל והשני, מבוסס על חומרים מהצומח והוא מועדף בדרך כלל לבתים בהם ישנם בעלי חיים.

מדובר בחומר יותר ידידותי עבורם ויש מי שמעדיפים באופן עקרוני חומר צמחי ולא כימי. כמובן שלאחר ההדברה הכימית או הצמחית יש לאוורר את הבית ולא לשהות בו מספר שעות. בשני המקרים מדובר ברמת יעילות גבוהה מאוד.

 

הדברה לא רק בבית

פעולת ההדברה מתבצעת גם בגינות פרטיות, גינות ציבוריות ובשטחי גידולים, שדות ופרדסים. ההדברה בה משתמשים בשטחי גידול נותנת מענה לחרקים שתוקפים את הגידולים עצמם, פירות וירקות למיניהם.

אחת הסיבות לכך שענף הגידולים האורגניים התפתח היא העובדה שיש המאמינים שחומרי ההדברה נטמעים בירקות והפירות ועושים לאוכלים אותם נזק שעדין לא באמת ברור מהו וכיצד הוא משפיע.

 

הדברה במרכז

אזור המרכז שמאופיין בבנייה רוויה ובצפיפות אוכלוסין ממגנט אליו לא מעט חרקים ומזיקים מסוגים שונים ובעיקר את המקקים הגדולים שכולנו שונאים. לכן, אם תפתחו גוגל ותחפשו הדברה במרכז תגלו שקיימות עשרות רבות של חברות רק במרכז. וודאו תמיד לפני ההזמנה שמדובר במדביר מקצועי שמשתמש בחומרים שעברו בקרה ומותרים לשימוש. שיהיה לכם קיץ נטול חרקים.

 

מדביר בגינה

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו