האם יש הבדל בטיפול בניאגרה סמויה או רגילה

האמתי, לא ציפינו שזה יקרה לנו. ייעצו לנו לעבור "לדבר הבא" בתחום האינסטלציה. ניאגרה סמויה שנותנת תחושה של מודרניות, יוקרתיות וכל זה במחיר זול להפליא. אך עם זאת, לאחרונה אנחנו מתחילים להיות עדים לבעיות בניאגרה. הרשו לנו להרגיע אתכם – התקלות בניאגרה סמויה הן אותם תקלות בניאגרה גלויה. אך עם זאת מה שהופך אותם לכל כך שונה – הוא עניין התמחור. תיקון של ניאגרה סמויה יעלה לכם הרבה יותר. כל מה שאתם צריכים לדעת אודות טיפול בניאגרה סמויה – הישארו איתנו.

 

יתרונות וחסרונות בניאגרה סמויה

מבחינה פונקציונלית ניאגרה סמויה עושה אותה עבודה כמו של ניאגרה גלויה. אך השוני המרכזי ביניהם הוא בעיצוב. ניתן לראות בניאגרה סמויה עיצוב מודרני, מתקדם, בלתי מתפשר. הצנרת נמצאת בתוך הקיר, מה שהופך אותה למתקדמת אף יותר(מבחינה ויזואלית כמובן). גם מבחינת ניקיון תוכלו לנקות בקלות את האסלה, את רצפת האסלה  – מאחר ורוב הניאגרות הסמויות פועלות על בסיס אסלה תלויה.

 

החסרון המרכזי בניאגרה סמויה הוא הטיפול בה – כאשר אנו מדברים על תקלות בניאגרה סמויה אין שוני מניאגרה רגילה. מיגרנות וכאבי ראש עזים יכולים להיות חלק מהדברים שיעסיקו אתכם בעת תקלה בניאגרה הסמויה. כאשר אנו מתקנים ניאגרה גלויה אנו יכולים בקלות רבה להגיע אל כל חלקי הניאגרה – דרך פתיחה ידנית פשוטה. מחד גיסא, כאשר אנו עובדים מול ניאגרה סמויה, כשמה כן היא. לא נוכל לגשת בקלות אל מנגנון המפעיל את הניאגרה. לכן נצטרך לפנות לאינסטלטור שיצטרך לפרק לגורמים את חלקי הניאגרה ולהוציא את חלקי המנגנון הרצוים. כל זה עולה לאינסטלטור שלנו זמן, מעכב אותו – מה שלנו עולה כסף.

 

שוברים סטיגמה – לשבור קיר

יצא לנו לשמוע אנשים רבים שבטוחים שעל מנת לתקן ניאגרה סמויה עלינו לשבור את הקיר ולהתחיל את כל ההליך מחדש. אז זהו, שלא – בעזרת פירוק של לחצן ההדחה יוכל האינסטלטור לטפל ולשלוף את כל חלקי המנגנון להם יצטרך. כן אין ספק שזה אורך יותר זמן מתיקון של ניאגרה רגילה, עם המורכבות גם עולה המחיר. אבל היי! לפחות לא תשברו את הקיר.

 

חשיבות בעבודה מול בעל מלאכה מקצועי

כמו בכל תחום, גם בתחום האינסטלציה עלינו לבדוק שאנו עובדים מול בעל מלאכה מקצועי. נוכל למצוא מידע אודות בעל המלאכה דרך הרשתות החברתיות, מנועי החיפוש ואין זה בושה לבקש ממנו לדבר גם עם מספר מלקוחותיו כדי לשמוע על הליך ההתקנה, התיקון במקרה הצורך והגבייה. בעל מלאכה מקצועי הוא בעל מלאכה אשר עובד עם כל סוגי הניאגרות הסמויות ולא מגביל את עצמו למספר 1-2 של מותגים שהוא מקדם, אלא חושב על צרכי הלקוח. בין המותגים ניתן לראות: SANIT ניאגרה סמויה, חברת OLI, חברת GROHE, חברת GEBERIT ורבים נוספים. עם זאת, בעל מלאכה טוב זה בעל מלאכה שנותן אחריות להתקנה שלנו ובמקרה של תיקון יכול לתת מענה לכל סוגי הניאגרות (החלפת מנגנונים, ציוד ייעודי ועוד). אל תשכחו לבדוק.

שרותים

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו