האם ביצוע מעקבים זה חוקי?

יש לא מעט מצבים בחיינו שבהם אנחנו מרגישים שבוגדים בנו. לא מספרים לנו את כל האמת או שעושים מעשים שונים מאחורי גבנו. האם במצב כזה כל אזרח יוכל להחליט שהוא חוקר פרטי? והאם תמיד ביצוע מעקב ייחשב לחוקי? כל התשובות במאמר שלפניכם.

 

מי באמת יכול לבצע מעקב?

אזרח פרטי שיחליט לבצע מעקב ויתייחס לעצמו כאל חוקר פרטי עלול להיות מואשם בעבירה על חוק הגנת הפרטיות. במילים אחרות, ביצוע מעקב ככה סתם, כי אנחנו החלטות לקום בבוקר ולבצע מעקב אחרי מישהו, זה לא באמת חוקי. לעומת זאת, אם תפנו אל חוקר פרטי שיוכל להוכיח שהוא ביצע מעקב בהתאם לחוק ואם התקיימו התנאים הנדרשים לכך, יוכל לקבל אישור לביצוע המעקב. חשוב להבין: אפילו אם מה שתגלו במהלך מעקב שתבצעו לבד יוכל להוות הוכחה חותכת, הרי שבית המשפט לא יוכל להתייחס אליו אם ההוכחה הושגה במהלך מעקב לא חוקי.

 

מדוע כדאי לפנות אל משרד חקירות?

בין אם אתם חושדים שבן הזוג שלכם בוגד בכם, בטוחים שיש לכם "חפרפרת" בחברה שאתם מנהלים או שאתם זקוקים לחקירה פרטית בגלל כל סיבה אחרת, כדאי שתדעו: הכתובת הנכונה היא חוקר מקצועי. משרד חקירות שקיים כבר לא מעט שנים זה המקום שבו תוכלו לפגוש חוקר פרטי שייקח את המקרה שלכם, יבדוק אותו לעומק ואם אפשר יהיה, הוא גם יבצע מעקב חוקי במסגרת החקירה שהוא ינהל עבורכם. זה לא משנה אם נדמה לכם שהחקירה שאתם מבקשים לבצע מאוד פשוטה וברורה, כי בכל מקרה יש צורך להיעזר באנשי המקצוע הכי טובים שיש. במשרד חקירות תוכלו להזמין שירות כמו חקירה כלכלית, חקירה פרטית, חקירה שקשורה לבגידה של בן הזוג או אינספור סוגים של חקירות אחרות. אם ברור לכם שאתם רוצים להזמין את שירותיו של חוקר פרטי מקצועי לא כדאי לדחות את הדברים. ההפך הוא הנכון: ככל שתפנו אל החוקר הפרטי שלכם יותר מהר כך תוכלו לקבל תשובות יותר מוקדם ולהביט למציאות בעיניים.

 

איך בוחרים חוקר פרטי מוצלח שיעשה עבודה חוקית וטובה?

זו לא משימה קלה. למרות שיש בישראל לא מעט חוקרים פרטיים, זה ברור שרק חלק מהם יוכלו לעשות עבודה טובה ולכן נשאלת השאלה: במי בוחרים? זה לא משנה אם החקירה תכלול גם מעקבים והאזנות או לא, כי בכל מקרה מה שחשוב זה לדעת שאתם פונים אל משרד חקירות מקצועי וטוב. לשם כך יש צורך לבדוק גם פרטים טכניים כמו ממתי קיים משרד החקירות אך כדאי גם לבדוק מה אומרות ההמלצות. בעידן טכנולוגי כמו זה שבו אנחנו חיים, כאשר אתם יכולים למצוא המלצות אנונימיות על משרדי חקירות שונות, למה שלא תיעזרו בכך? זה יעזור לכם לבחור משרד חקירות אמין ומקצועי ואתם תראו שלא תצטערו על כך בעתיד.

 

איש מסומן

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו