הקיץ מתקרב! האם אתם מוכנים לעונת ההובלות?

רוב הישראלים עוברים דירה בקיץ. זו עובדה. השאלה היא למה דווקא בקיץ? אם גם אתם מתכננים מעבר דירה בקיץ הקרוב – איך אתם מתכננים לעבור? כמה לדעתכם תצטרכו לשלם? ומה כדאי לדעת לפני שמתקשרים לחברת ההובלות?

 

עוברים דירה – למה דווקא בקיץ?

כל חברת הובלות כבר מכירה את המנהג הישראלי הקבוע – לעבור דירה דווקא בקיץ. חברות הובלה ותיקות, יכולות גם להסביר לכם למה:

  • החופש הגדול מתרחש בקיץ ולכן משפחות עם ילדים מעדיפות להשאיר את ההתעסקות העצומה הזאת לתקופה פחות לחוצה, שגם תאפשר להם לצמצם למינימום את הפגיעה בשגרת החינוך של הילדים. גם אם אתם סטודנטים ואין לכם עדיין ילדים, ודאי תעדיפו להשאיר את מעבר הדירה לקיץ, כשהאוניברסיטה בפגרה.
  • ישראל אמנם מדינה חמה ויבשה יחסית, אבל אף אחד לא רוצה להיתקע עם ערימות של ארגזים בחוץ בגשם. גם המובילים יעדיפו לעבוד כשהשמים בהירים ואין סכנה להירטב עד לשד העצמות בגלל גשם שוטף, או להחליק על רצפה רטובה.

 

דגשים למעבר דירה בקיץ

בין אם אתם עוברים דירה בקיץ ובין אם אתם עוברים דירה בכל עונה אחרת, היערכות נכונה למעבר היא חיונית. אז כיצד כדאי להיערך למעבר דירה בקיץ?

  • התכוננו לשעות החמות – בעת מעבר בין דירות, ייתכן מצב שהמזגנים לא יעבדו. לכן חשוב להכין לכם מראש מאווררים טובים ולבדוק שהחשמל בדירה החדשה תקין, כדי שלא תסבלו בשעות הראשונות שלכם בדירה החדשה. כדאי להכין בהקדם האפשרי גם את המקלחת, כדי שתוכלו להשתמש בה כדי להתרענן.
  • תכננו מראש את שעות המעבר – ימי הקיץ בישראל חמים מאוד ולכן כדאי לתכנן מראש, ככל האפשר את שעות המעבר. נסו לכוון את המובילים לשעות הבוקר המוקדמות, או שעות אחר הצהריים, כדי שהעברת התכולה לא תתבצע תחת שמש קופחת, או בתוך חדר מדרגות ללא מיזוג. כמו כן, שעות הצהריים החמות יהיו נסבלות הרבה יותר אם תוכלו לבלות אותם בתוך דירה ממוזגת, גם אם היא הפוכה לגמרי בגלל המעבר.
  • הקדימו לסגור הובלה – זכרו כי חברות ההובלה עמוסות במיוחד בקיץ. השתדלו לסגור כמה שיותר מראש עם חברה אמינה ואיכותית, שתעמוד במילה ותגיע אליכם במועד שקבעתם איתה, גם אם תהיה להם הצעה יותר טובה משלכם עבור אותו מועד בדיוק.
  • בחירה נכונה של חברת הובלות – בחרו חברה מוכרת ומנוסה, המחזיקה מספר גדול של עובדים ומשאיות, כדי שגם אם תפנו אליה בהתראה קצרה, היא תוכל לספק לכם שירות מקצועי ואמין.

 

לסיכום

אם אתם מתכננים מעבר דירה בקיץ הקרוב, זכרו להיערך בהתאם. הטיפ החשוב ביותר למעבר דירה קל ונעים בקיץ הוא לסגור כמה שיותר מראש עם חברה אמינה ומוכרת, שתספק לכם מעבר בטוח, קל, מהיר ונוח. מחפשים חברה כזאת בדיוק עכשיו? לחצו כאן : https://www.5starhovalot.co.il.

איש שרות

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו