דלקן אוניברסלי – יתרונות וחסרונות

תוכן עניינים
מעוניינים לפרסם כתבה אצלנו באתר ?
כתבות אחרונות
אהבתם?
שתפו עם החברים!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

משחר ההיסטוריה חידושים טכנולוגיים אפשרו לנו לצרוך מוצרים בצורה יעילה יותר וכתוצאה מכך גם זולה יותר משהיו בעבר, וכשחידושים כאלה נוגעים להוצאות כבדות התוצאה היא משמעותית.

אחת ההוצאות המשמעותיות ביותר במשקי בית הן הוצאות דלק – מדובר בהוצאה הגדולה ביותר מתוך הוצאות הרכב מלבד רכישת הרכב עצמו, ולעיתים באופן מצטבר לאורך שנים נשלם עבור דלק יותר ממה שנשלם על הרכב.

החדשות הטובות הן שבאמצעות דלקן אוניברסלי נוכל להוזיל את הוצאות הרכב באופן משמעותי.

מהו דלקן אוניברסלי וכיצד הוא מסייע לירידת מחירי הדלק? כל זאת ועוד במאמר הבא.

 

מה זה דלקן אוניברסלי?

דלקן אוניברסלי הינו התקן אוטומטי המתוקן ברכב ומאפשר תדלוק בעמדה ייעודית בתחנות דלק ללא כל צורך בשימוש במקום באשראי או מזומן. הדלקן האוניברסלי הוא למעשה גרסה מתוחכמת יותר של הדלקן הרגיל שהיה נפוץ בעבר – פעם כל דלקן היה משויך לחברה מסוימת, וניתן היה לתדלק בתחנות הדלק של חברה זו בלבד. השדרוג שהתבצע בדלקן האוניברסלי הוא שניתן לתדלק בכל תחנת דלק בה ישנה עמדה לדלקן אוניברסלי.

 

יתרונות הדלקן האוניברסלי

שימוש בדלקן אוניברסלי הוא כדאי ומשתלם בין אם מדובר בנהג פרטי ובין אם בלקוח עסקי, מהסיבות הבאות:

מסייע להורדת עלויות:

בעבר בעלי דלקנים היו כבולים לחברות מסוימות ואולצו לתדלק רק בהן. המשמעות היא שאם הם מצאו תחנה בה הדלק נמכר במחיר זול יותר הם לא יוכלו לתדלק שם באמצעות הדלקן. חשוב מאוד לזכור שמחירי דלק הם שונים מחברה לחברה, ואמנם מדי תקופה מפורסמים מחירי דלק כללים אך חברות הדלק לא מחויבות למחירים אלו ורשאיות למכור במחירים שונים. באמצעות דלקן אוניברסלי תוכלו לבחור לתדלק בתחנה הזולה ביותר.

 

תדלוק בכל מקום:

דלקן אוניברסלי הסיר את המגבלה שהיתה בעבר, אז נהגים היו מוגבלים לתדלק אך ורק בתחנות מסוימות באמצעות הדלקן. כעת עם דלקן אוניברסלי תוכלו לנהוג בראש שקט ובידיעה שלא משנה מה יקרה, תמיד יהיה לכם מקום לתדלק בו.

 

תשלום מרוכז ונוח:

באמצעות דלקן אוניברסלי אתם כבר לא צריכים לשלם בכל פעם שאתם מתדלקים, אלא בסך הכל לשלם פעם אחת מדי חודש את כל התשלום. מדי חודש תצא חשבונית שתפרט את היסטוריית התדלוקים שלכם וכך יתאפשר לכם לעקוב אחר הוצאות הדלק ולראות אם וכיצד אתם יכולים לחסוך.

 

פתח את שוק הדלק לתחרות:

הדלקן האוניברסלי הביא למצב בו נהגים לא כבולים לשום חברת דלק, והם יכולים לתדלק היכן שירצו. המשמעות היא למעשה פתיחה לתחרות של ענף הדלק, כשכל חברה מנסה למשוך אתכם אליה באמצעות הצעת השירות האטרקטיבי ביותר במחיר המשתלם ביותר.

 

מי יכול להתקין דלקן אוניברסלי?

לא רק לקוחות עסקיים זכאים לדלקן אוניברסלי – כל אחד יכול. כל עוד תעמדו בתשלומים ותעמידו ביטחונות סבירים לתשלום, תהיו רשאים להתקין דלקן אוניברסלי.

למידע נוסף על דלקן אוניברסלי כנסו ללינק הבא: https://www.dalkan.net

 

ידית תדלוק

מאמרים נוספים
שאולי תאהבו