דילים לסיני – הפתרון הזמין והזול לאחרי הקורונה

אחרי הרבה שנים של הפסקה, בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים מתחילים לחזור לסיני ולגלות מחדש את הקסם שלה. רצועת החוף המזרחית של סיני עד הקצה הדרומי שלה והרי סנטה קטרינה בדרום מרכז סיני הפכו לאתרים אשר בזמני החגים מתמלאים בתיירים. לאור משבר הקורונה ועצירת הטיסות ליעדים אחרים בעולם, נראה שסיני הולכת להיות היעד החם למה שנשאר מקיץ 2020 – היא זולה, קרובה, אין צורך לטוס אליה ואנחנו בעיקר מתגעגעים אליה מאוד.

בחופשה בסיני תוכלו לבחור בין לישון בחושה פשוטה ושקטה ממש על יד הים, בחדר ממוזג אך באווירת חושות, בבית שתשכרו בערים, או בבתי מלון מ-3 כוכבים ועד 5 כוכבים. לא משנה באיזה סוג חופשה תבחרו בסיני – בוודאי תיהנו מנופיה הקסומים ומכל הטוב שיש לה להציע.

תקופות החגים הן הזמן בו סיני מקבלת הכי הרבה תיירים. אמנם יש תיירים מכל העולם בסיני, אך רוב התיירות בה, במיוחד מחוץ לערים, הוא ישראלי. לכן, בזמני החגים, במיוחד בחגי תשרי, פסח ושבועות הרבה מהחושות ובתי המלון מעלים את מחיריהם. עוד לא ברור איך ייראו המחירים בתקופת פוסט הקורונה, אבל יש להניח שגם אז תהיה עלייה מסוימת. יחד עם זאת, תמיד תוכלו למצוא דילים לבתי מלון בסיני אשר גם בזמנים הללו יאפשרו לכם לקבל חדר טוב ומפנק במחירים טובים. לעיתים יכללו הדילים לסיני גם ספארי צלילות, הנחות לקורסי צלילה או טיולי ג'יפים להרים וברובם הגדול תוכלו למצוא שארוחת הבוקר כלולה במחיר החדר.

 

דילים – לא רק מלונות בסיני

גם אלו מכם המחפשים לישון בחושות ולא בבתי מלון יוכלו להנות מדילים מיוחדים בתקופות החגים.
בתקופות הפחות מתויירות בסיני יורדים המחירים של החושות ובתי המלון, אך גם בחודשים אלו תוכלו למצוא דילים לבתי מלון בסיני או לחושות בסיני, מכיוון שבעלי המלונות / חושות תמיד ירצו לקדם את התיירות בהצעת דילים מפנקים במיוחד בחודשים בהם הם זוכים לפחות תיירות.

 

מתי הכי טוב לרדת לסיני?

מזג האוויר בסיני מתאים לביקור בכל השנה. בחורף קר גם שם, אך פחות מבמרכז ישראל, וגם יורדים שם פחות גשמים, לכן בחורף סיני יכולה להיות בריחה טובה מהקור והגשמים. אם כי מומלץ לא לזלזל ולא לשכוח לקחת מעיל חם. בחודשי הקיץ חם מאוד בסיני וגם יבש. מה שמתאים למי שהלחות בארץ קשה לו מדי בתקופות האלה. מומלץ מאוד בחודשי הקיץ לקחת חדר עם מזגן, שאין זה אומר בהכרח בית מלון. בהמון קמפים יש גם חדרים עם מזגנים אשר מותאמים במיוחד למי שבא לחודשים החמים ביותר של הקיץ. חודשי האביב והסתיו, שהם גם תקופת החגים הם החודשים הנעימים ביותר מבחינת מזג אוויר לשהות בסיני.

הים נשאר כל השנה באותה טמפרטורה של 18 מעלות צלזיוס, כך שתוכלו לצלול ולהנות מהים בכל עת בשנה, אם כי בחורף הרבה פחות מפתה להכנס בגלל הקור בחוץ, אך אם ברשותכם חליפת צלילה או בגדי לייקרה תוכלו להנות גם מצלילה ושנירקול בחורף. בגדי לייקרה תוכלו לקנות גם ברוב חנויות הנוחיות הגדולות, ובדהב ושארם א שייח תוכלו לקנות או לשכור בגדי לייקרה וחליפות צלילה.

בכל עת בשנה בה אתם מחליטים לרדת לסיני, ובמיוחד בתקופה זו שבה העולם מתאושש ממשבר עולמי של נגיף הקורונה, מומלץ לבדוק אם יש דילים שווים ולחסוך לעצמכם הרבה כסף. נראה שהשנה נראה את התיירים הישראלים בחופי סיני, אפילו יותר מהשנים הקודמות.

 

יחידות על המים

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו