האם למחיר של דוד שמש יש משמעות?

כמו כל מוצר אחר שקיים בעולם, גם דודי שמש הם מוצר אשר נמכר במטווחי מחירים משתנים ומגוונים.

כמה עולה דוד שמש, כמה עולה התקנת הדוד ומה חשוב לדעת בנושא?

הנה כל המידע שלכם, עדכני ומעודכן ל-2020:

אין מישהו מאיתנו שלא אוהב מקלחת טובה בסוף היום, כנראה גם בתחילת היום בדרך כלל (כשיש זמן ולא מתעוררים מאוחר בגלל נטפליקס בלילה). בין אם אתם חובבי מקלחות ביום או בלילה, אתם רוצים לדעת שתוכלו להנות ממים חמים תמיד, גם אם זה אומר שלא הדלקתם את הדוד בשעה האחרונה. ואם זוהי התמונה גם אצלכם, אז אתם צריכים בבית דוד שמש בנפח כזה או אחר.

 

נפחים של דודים והמחירים שלהם – איזה נפח דוד אני צריך?  

כשמדברים על נפח של דוד שמש מסוגים שונים, מדברים למעשה על מחירים שמשתנים בהתאם לנפח הדוד שתתקינו אצלכם. האמת, שמאוד קל לחשב איזה סוג של דוד שמש אתם תצטרכו ביתכם. בואו נגיד את זה ככה והכי פשוט, באופן ממוצע כל אדם צורך בין 30 ליטר ל-40 ליטר מים בכל מקלחת.

אם אתם רווקים וחיים בדירה לבדכם, רוב הסיכויים שדוד שמש של 80 ליטר יספיק לכם. כמובן, תוכלו גם לרכוש דוד בנפח של 30 ליטר, אבל לא בטוח שזה יספק אתכם עבור מקלחות ארוכות, כנראה אפילו שלא ברוב המקרים.

 

מה נחשב דוד שמש מספק עבור משפחה?

לידיעתכם, ניתן בימינו לרכוש גם דודים בנפח של 250 ליטר, ככה שמשפחה שלמה יכולה להתקלח אחד אחרי השני וללא קשיים בקבלת מים חמים. במקרים מסוימים, כמובן שיהיה צורך להמתין קצת עד שהמים יתחממו מחדש (במקרים של שימוש רצוף במקלחת).

אגב, עוד כדאי לדעת, בדרך כלל דודים בנפח של 30 ליטרים לא יהיו דודי שמש, אלא דודי חשמל. אם אתם מעוניינים להתקין דודי שמש בביתכם, זה מתחיל מנפחים של 80 ליטר ומעלה. בכל מקרה, בין אם אתם מחליטים להתקין דוד בנפח כזה או אחר, יהיה תמיד כדאי להקפיד על מתקין דודים מקצועי ובעל מוניטין. אל תיפלו לידיהם של מתקינים חובבניים, מאחר שבסופו של דבר זה גם עלול לעלות לכם בתקלות. הקליקו כאן עבור מידע, דוד שמש מחיר והתקנות.

 

כדאי לדעת לפני התקנת דוד שמש – במי מומלץ להסתייע?

עוד אנחנו ממליצים לכם, תמיד כדאי לוודא את סוג מותג הדודים שאתם רוכשים. כמו כל מוצר אחר בעולם, ישנם דודים מומלצים ודודים מומלצים פחות, ככה שתמיד יהיה כדאי לקבל ייעוץ מקדים לפני שמחליטים איזה סוג דוד להתקין בבית.

אם אתם צריכים סיוע נוסף בבחירת הדוד שלכם, צוות המומחים של חברת אור אנרגיה יהיה זמין בעבור ייעוץ מקצועי בנושאי התקנת דודים. בהצלחה, אל תתפשרו על המקלחת החמה שלכם בסוף היום!

 

דוד וקולט

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו