3   דברים שקיימים בשברולט שלא תראו בשום מקום אחר

תוכן עניינים
מעוניינים לפרסם כתבה אצלנו באתר ?
כתבות אחרונות
אהבתם?
שתפו עם החברים!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

חברת שברולט האמריקאית נחשבת לאחת מיצרניות הרכב המובילות בעולם, ולא בכדי. במדריך זה נבצע סקירה של שלושה דברים אשר מייחדים את שברולט, והופכים אותה ליצרנית רכב (וג'יפים) מובילה ומתקדמת בתחומה.

שברולט: אחת מיצרניות הרכב המובילות בעולם

חברת שברולט האמריקאית נחשבת לאחת מיצרניות הרכב המובילות בעולם, וזאת לאור העובדה כי מדובר בחברה מתקדמת אשר חרטה על דגלה להיות חברת רכב חדשנית ומתקדמת, ולכן בכל הדגמים של החברה ניתן לראות פיצ'רים ייחודים אותם לא ניתן למצוא בשום מקום אחר. החברה פיתחה ברבות השנים אלמנטים עיצובים וכן טכנולוגים פורצי דרך אשר מוגנים בפטנט עולמי, בעיקר כאשר אנו בוחנים את דגמי הג'יפ של החברה. שברולט ג'יפ לדוגמא מאובזר בביטול רעשים אקטיבי, מערכת לסיוע מניעת שכחה במושב האחורי, אפשרות של התנעה מרחוק (עד 60 מטרים מהרכב) וכן פיצ'ר ייחודי אשר כולל התראת התנגשות קדמית. מדובר רק בקצה הקרחון, ובמדריך זה נציג עוד שלושה דברים שקיימים בשברולט, ולא תראו בשום חברה אחרת.

שברולט

מה מייחד את שברולט ביחס ליצרניות רכב דומות?

  • מערכות בטיחות – מערכות הבטיחות של שברולט נחשבות למתקדמות ביותר בעולם, וזאת בשל פיתוח מואץ של עזרים טכנולוגים אשר מאפשרים לנהג לקבל שליטה טובה יותר על הרכב, לצורך מניעת תאונות דרכים. כידוע, יצרניות הרכב המובילות פועלות לצורך יצירת מערכת הגנה אופטימאלית בעבור הנהג, ולכן שברולט מתחייבת לספק לציבור הנהגים מערכות מתקדמות אשר כוללות בין היתר מערכת ייחודית למניעת סטייה מנתיב, מערכת בלימה וכן בקרת שיוט אדפטיבית. מדובר במערכות מתקדמות אשר נמצאו במבחני ריסוק כיעילות ואף מפחיתות את הסיכוי לתאונות דרכים, ולכן מדובר באלמנט ייחודי אשר ניתן ללקוחות החברה אשר מחפשים מערכת בטיחות מתקדמת ויעילה.
  • חסכון בדלק – שברולט פיתחה מערכת STOP/START אשר מאפשרת לחסוך באופן משמעותי בעלויות הדלק, וזאת בשל מערכת ייחודית אשר במצב עצירה של הרכב מדוממת את המנוע באופן אוטומטי, ולכן מסייעת להפחתה משמעותית בצריכת הדלק. בנוסף, פיתחה חברת שברולט מנגנונים ייחודים אשר מאפשרת לנצל את תצרוכת הדלק עד למקסימום, ובכך להימנע מביקור בתחנת הדלק. מדובר ביתרון בולט של חברת שברולט ביחס לחברות רכב אחרות, בייחוד כאשר אנו בוחנים את הדגמים החדשים של החברה. מידע נוסף ניתן לקרוא באתר co.il.
  • מנוע טורבו – הדגמים של שברולט מאובזרים במנועי טורבו עוצמתיים אשר מעניקים חווית נהיגה יוצאת מן הכלל, הן מבחינת היציבות והן מבחינת השקט. מדובר במנועים שקטים אך בעלי עוצמת טורבו, ולכן חווית הנהיגה בדגמי הרכב החדשים של החברה זכו לביקורות מהללות הן מצד מבקרי רכב והן מצד לקוחות החברה. לקבלת מידע נוסף וביצוע רכישה של דגמי שברולט החדשים עם מנוע טורבו ומערכות בטיחות, היכנסו לאתר https://big-lease.co.il.
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו