הנחש בא – איך ליצור במת מופע ללא כבלים

תוכן עניינים
מעוניינים לפרסם כתבה אצלנו באתר ?
כתבות אחרונות
אהבתם?
שתפו עם החברים!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

כל מי שמתעסק במוסיקה או בהגברה, מכיר את העניין של "הנחש בא".

מאחר שבימינו כבר יש ציוד הגברה אלחוטי ושאינו מלווה בכבלים מעצבנים, במות היום כבר נראות אחרת לגמרי, אבל חשוב מכך, גם מרגישות אחרת לגמרי למופיעים עליהן.

בואו נדבר תכלס, ככה יוצרים במה ללא היתקלויות בכבלים:

מפסיקים לשחק "הנחש בא", יוצרים במת מופעים ללא כבלים. בימינו המתקדמים, אנשים כבר מעדיפים לצמצם עד כמה שניתן את הנוכחות של כבלים על במת הופעות. בין אם מדובר במוסיקאים, או שמא מדובר בסטנדאפיסטים, אנשים היום כבר מעדיפים להופיע ללא איזשהו כבל שמתנדנד להם מהידיים ומסתבך להם בין הרגליים. מחפשים אחר מיקרופון אלחוטי מקצועי? נו פרובלם! בואו נדבר על סוגי מיקרופונים אלחוטיים, על המחירים שלהם, על השימושים בהם ועוד.

 

במה בלי כבלים: מיקרופונים אלחוטיים ומחיריהם בשוק ב-2020

קודם כל ולפני שמדברים על מחירים של מיקרופונים אלחוטיים, חשוב להגדיר את השימושים שלכם מהמיקרופון. עבור מה אתם צריכים את המיקרופון האלחוטי? האם עבור הופעות? אולי עבור סטנדאפ? בין אם כך או כך, כדאי להגדיר זאת מראש כמובן.

לדוגמה, אם אתם צריכים את המיקרופון שישמש אתכם לצרכי הקלטות אולפן, כמובן שהבחירה היא במיקרופון קונדנסר (condenser). וזאת לעומת צרכים בימתיים, כאשר תצטרכו להשתמש במקרה זה במיקרופון מסוג דינמי.

 

מה המחירים של מיקרופונים אלחוטיים?

לידיעתכם, מיקרופונים אלחוטיים נמכרים בטווחי מחירים של 700 ₪ ועד אלפים של שקלים בממוצע. בין אם אתם צריכים את המיקרופון הזה או האחר, כדאי מאוד לוודא מראש שאתם לא קופצים מעל הפופיק ורוכשים מיקרופון שפשוט לא מותאם לצרכים שלכם.

באופן כללי, בבואכם לבחור את המיקרופון האלחוטי שישרת אתכם בשנים הקרובות, כדאי תמיד לבדוק כמובן את הפיצ'רים של המיקרופון (כמו עמדת טעינה חזקה), אבל גם תמיד יהיה חשוב לוודא שאתם רוכשים מיקרופון ממותג איכותי.

 

מתקדמים לכיוון במות אלחוטיות עד כמה שניתן

בואו נגיד את זה ככה, אם אתם רוצים שאנשים ייהנו מההרצאות שלכם, אולי מהשירה שלכם, אולי מהפעלת יום ההולדת שלכם, חשוב לבחור מיקרופון איכותי. בסופו של דבר, לא משנה עד כמה אתם מגישים את עצמכם בצורה מקצועית ועניינית, אם יהיו עיוותים והפרעות בסאונד אז אף אחד בקהל לא ייהנה ממה שיש לכם להגיד או לשיר.

מעבר למיקרופונים אלחוטיים, חשוב לדעת שבימינו ניתן ליצור במה ללא כבלים גם כשמשתמשים בציוד מוסיקלי נרחב ורב. למשל, גיטריסטים בימינו כבר מחוברים למשדר אלחוטי אשר פוטר אותם מהשימוש בכבלים ארוכים, והאמת גם די מסוכנים. בעבר כבר היו מקרים של אנשי במה אשר הסתבכו עם כבלים ונפלו בזמן ההופעה. תימנעו מזה, אין דבר יותר מביך מאשר ליפול על במה. רוכשים ציוד אלחוטי, נהנים מסאונד ברמה טובה וגם מתפטרים מהכבלים. בהצלחה, שיהיה אחלה מופע!

מאמרים נוספים
שאולי תאהבו