אמצעי מניעה

שימוש באמצעי מניעה הוא הכרחי בעבור כל גבר או אישה, וזאת בכדי למנוע הריון לא רצוי כמו גם מחלות מין. יחד עם זאת, במידה ואתם חוששים כי נדבקתם – יש מה לעשות בעניין. כל הפרטים – בהמשך המאמר.

אמצעי מניעה- הדרך הטובה ביותר למניעת מחלות מין

בשנים האחרונות חלה ירידה של עשרות אחוזים בשימוש באמצעי מניעה, וזאת בשל העובדה כי רבים סבורים כי אמצעי מניעה מפריעים להם ליהנות או כי הם לא הכרחיים. לצערנו, אחוזי ההדבקה של מחלות מין עלו, ואישוש לכך ניתן לראות במחקרים אשר מתפרסמים מדי שנה ובהם עולה תמונה מטרידה למדי בכל הקשור להידבקות במחלות מין כדוגמת זאבת, אגבת וכן איידס. למעשה, רבים לצערנו אינם מודעים לעובדה כי מעבר להגנה מפני הריון לא רצוי אמצעי המניעה ובעיקר קונדום נועדו למנוע את הופעתן של מחלות מין אשר עשויות גם להחריף, ולכן חשוב מאוד במידה ואינכם משתמשים באמצעי מניעה או שכחתם לבצע בדיקת מחלות מין תקופתית בכדי לגלות האם אתם חולים ובמידה וכן לטפל בכך בהקדם, וזאת לאור העובדה כי ללא טיפול מתאים המחלה עלולה להחריף ואף לגרום לכאבים משמעותיים מאוד אשר יקשו עליכם לקיים יחסי מין כמו גם לתפקד באופן תקין בחיי היום יום.

קונדום

חשיבות בדיקת מחלות מין

בדיקת מחלות מין הינה פעולה הכרחית בעבור כל מי שפעיל מינית, ובעיקר בעבור מי אשר איננו נעזר באמצעי מניעה. חשוב לציין בנקודה זו כי בשנים האחרונות חלו פיתוחים משמעותיים בתחום של בדיקות מין, וזאת בשל העובדה כי ניתן לקבל בדיקה מקיפה מאוד של שורה ארוכה של מחלות, ולאחר מכן לקבל את התוצאות במהירות וביעילות, כל זאת במידה והבדיקה נערכת במכון מוביל אשר מתמחה בתחום. הכלים המקצועיים אשר מצויים כיום וכן הידע הרפואי הנרחב עשוי לגרום לכך כי תוכלו לגלות האם אתם חולים, לטפל בכך וכן לקבל אינפורמציה מדויקת אשר תבטיח כי תהיו מוגנים לחלוטין, ובכך תימנעו ממחלת מין אשר עשויה לשוב – כמו במקרה של עגבת, דלקת בדרכי השתן וזיבה.

בדיקת מחלות מין באמצעות תל אביב מדיקל סנטר

מרכז תל אביב מדיקל סנטר נחשב כיום למרכז הרפואי המוביל בישראל, וזאת לאור העובדה כי במרכז ניתן לבצע בדיקות לגילוי מחלות מין אשר כוללות איידס, עגבת, הרפס, זיבה וכן מחלות מין נוספות, כל זאת באמצעות מתן בדיקת שתן ודם. צוות הרפואים והאחיות של המרכז יעניק לכם ליווי אישי לכל אורך התהליך, כאשר חשוב לציין כי בעלי ביטוח בריאות פרטי יכולים לקבל החזר מהקופה בעבור ביצוע הבדיקות, כחלק מההסדר שלהם. לכן, אם קיימתם יחסי מין לאחרונה ואתם מעוניינים לעבור בדיקות מין במהירות וביעיליות, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר באמצעות המספר 03-7712804 לקביעת תור.

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו