אילו דברים אסור לחתולים לאכול

ההחלטה להכניס הביתה חיית מחמד אינה פשוטה, שכן החיה בדרך כלל מביאה איתה לא מעט אחריות ומשימות מסוגים שונים. אנחנו רוצים לתת לחיית המחמד את החיים הטובים ביותר, אך האם אתם יודעים, לדוגמה, איזה מזונות עלולים להזיק לחתול שלכם?

 

 ממה חשוב להימנע?

אם עוד לא החלטתם לקנות מזון יבש לחתולים ואתם רוצים לדאוג לכך שיהיה לחתול שלכם כמה שיותר מעניין מבחינה קולינרית, אנחנו יכולים להבין ללבכם. יש הרבה אנשים ששמים את עצמם בנעליו של החתול ולא יכולים לדמיין מצב שבו הם אוכלים תמיד את אותו הדבר. ראשית, צאו מנקודת הנחה שעבור חיות מחמד רבות לאכול את אותו אוכל כל יום זה לא כל כך נורא ושנית, כמובן שתוכלו להוסיף לחתול גם מזונות אחרים. מה שכן, חשוב לעשות זאת תוך מודעות, כי יש מאכלים שאסור לחתול שלכם לאכול, או לפחות רצוי שהוא יאכל אותם במסורה. לדוגמה: אומנם זה נכון שאם החתול יאכל קצת ממזון לכלבים זה לא יזיק לו, אך להפוך זאת לשגרה זה משהו שכמובן רצוי מאוד להימנע ממנו. בנוסף, צריכה מוגברת של כבד עלולה להיות מזיקה וכך גם ביצים טריות. בשר נא ודגים טריים עלולים להכיל חיידקים שונים ולכן כדאי מאוד להימנע מכך, ממש כפי שלא תמיד מוצרי חלב יכולים לעשות רק טוב לכל החתולים. בצל ושום גם הם עלולים לפגוע קשות בחתול וכך, כמובן, גם משקאות אלכוהוליים מכל סוג.

 

איזה אוכל יבש כדאי לקנות לחתול?

ראיתם שרשימת המזונות שאסור לחתול שלכם לאכול ארוכה מאוד ואתם תוהים מה לעשות בנידון? אם כך, כדאי שתדעו שהרבה פעמים אכילת מזון יבש זה הפתרון. המזונות היבשים, אם הם איכותיים, כוללים בדיוק את מה שהחתול שלכם זקוק לו ולכן יש לבדוק את הנושא הזה לעומק. מה שכן, צאו מנקודת הנחה שגם בתחום המזונות היבשים יש מגוון רחב של אפשרויות כך שכדאי יהיה לראות באיזה מזון בדיוק אתם בוחרים. אם יש לכם אפשרות לקנות מזון שיוצר על ידי חברה מוכרת וידועה, זה עדיף מאשר לקנות מזון יבש לחתולים שיוצר על ידי חברה שמעולם לא שמעתם את שמה.

 

כמה עולים מזונות יבשים לחתולים?

אם מה שמטריד אתכם בנושא של רכישת מזון יבש לחתולים זה המחיר, אתם יכולים להסיר דאגה מלבכם. לא תמיד המחירים מאוד גבוהים, וכמובן שיש הבדל בין רכישת מזון איכותי ובין רכישת מזון מאיכות שאינה מספיק טובה. לכן אנחנו ממליצים לכם לבדוק את הנושא הזה לעומק, ובנוסף, ראוי גם לבצע השוואת מחירים. לקנות מזון איכותי לחתול או לכלב זה אומר להאריך את חייהם ולתת להם את הטוב ביותר, אז מה פתאום שתתפשרו על פחות מזה עבור חיית המחמד האהובה שלכם?

חתול

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו