איך מאתרים נזילות ללא נזקים

אם יש מקרה בו צריך לפעול במהירות, הרי זה מקרים בהם מעורבים נזקי מים. אתם אולי לא יודעים, אבל מים יכולים ליצור נזק עצום לתשתיות שלכם, וכאשר ישנה תקלה הכוללת מים – היא מתעצמת ומתגברת במהרה, וכל יום הוא קריטי בכדי למנוע אסון. אבל איך מאתרים נזילות בלי לגרום נזק לבית, להרוס קירות, וליצור בעיות נוספות שיעלו לכם הרבה כסף וזמן? במאמר זה נסביר את המהלך וניתן את כל התשובות.

 

איך ניתן לאתר נזילות עם מינימום נזק לבית שלכם

אחת הבעיות עם נזקי מים, שהאיתור שלהן היה עד לא מזמן מהלך אגרסיבי וחודרני, שכולל בתוכו הרס של תשתיות הבית, הקירות, המרצפות וכולי. אך עם התפתחות הטכנולוגיה, התאפשרה יצירת דרכים חדשניות ומודרניות שמעניקות לנו את האופציה לבצע את המהלך הזה עם נזק מינימלי לבית, לדירה או למבנה בכלל.

בעזרת דרכים אלו נוכל לחסוך אלפי שקלים בתהליך וגם לוותר על התענוג של הרס לתשתיות הבית. איגדנו עבורכם את הדרכים הכי יעילות לאיתור נזילה ללא נזק:

נזק מינימלי

איתור נזילות עם מצלמה תרמית

איתור נזילות בונפיל בעזרתה של מצלמה תרמית הוא פיתוח חדשני ואפקטיבי מאוד. מדובר בטכנולוגיה שמאפשרת לבעל המקצוע להשתמש במצלמה וביכולות שלה בכדי לקבל תמונה מדויקת וברורה של אזור הנזילה, מאיפה היא מגיעה, כמה חמורה היא, איזה נזק היא כבר הספיקה לעשות, ועוד. עיניים מנוסות ומקצועיות יבינו מהתמונות של המצלמה אילו פתרונות יהיו הכי טובים ומועילים לסיטואציה שלכם.

 

לאתר נזילות בעזרת גז

גז הוא כלי נוסף בעזרתו ניתן לאתר נזילות. בעלי מקצוע מנוסים כמו צוות אינפרא בונפיל יכולים להשתמש בגז בכדי לאתר את מיקומה המדויק של הנזילה ולקבל מידע נוסף אודותיה שיעזור להם לטפל בה במהרה. איתור נזילות בגז נשמר עבור מקרים בהם איתור אקוסטי או בעזרת מצלמה תרמית אינו אפשרי, כאשר הנזילה סמויה או קטנה מאוד. בעזרת חיבור מיכל גז (ידידותי לאנשים ולסביבה כמובן) אל הצנרת, ניתן לקבל את מיקום הנזילה המדויק.

 

איתור נזילות אקוסטי

איתור נזילות בעזרת מערכת שמיעה אקוסטית מתחת לקרקע – בעזרת מערכת זו המאתר יכול להקשיב דרך אוזניות המחוברות לפילטר של רעשים המגיעים רק מתחת לקרקע, היכן שממוקם המכשיר. בעזרת האזנה למתרחש מתחת לקרקע המאתר יכול להצביע על האזור בו יש חשש לפיצוץ או נזילה ולפעול במהרה כדי למנוע נזקים חמורים יותר.

 

לסיכום

שמתם לב לכתמי רטיבות על התקרה או הקיר? ריח של טחב, או חשבונות מים לא פרופורציונליים? כנראה שהנזילה כבר החלה אצלכם, וכדאי מאוד שתרימו טלפון אל אנשי מקצוע כמו חברת אינפרא בונפיל במהרה, והם יוכלו לאתר את הנזילה בעזרת מצלמה תרמית, בעזרת מכשיר לשמיעה אקוסטית או בעזרת טכנולוגיה המשתמשת בגז, שלא יגרמו נזק לתשתיות שלכם.

לאתר נזילות

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו