איך לגלגל ג'וינט

עישון קנאביס הפך לבילוי נפוץ מאוד בקרב חלקים נרחבים בחברה, כאשר ביותר ויותר מדינות הדבר חוקי לחלוטין וגם בישראל כבר מדברים על אי הפללה ולגליזציה. אנשים רבים אוהבים לעשן קנאביס, אך יצא שתמיד היה מישהו באזור שגלגל עבורם כך שלמעשה הם לא יודעים לגלגל לבדם. אם אתם אוהבים לעשן ולא יודעים לגלגל, מדריך זה לגלגול ג'וינט נכתב במיוחד בשבילכם.

 

מצרכים להכנת ג'וינט

  • חומר: הדבר הבסיסי ביותר – קנאביס. בין אם מדובר בחום (חשיש) או בירוק, ללא החומר לא תוכלו להכין ג'וינט, ואיכות החומר היא שתקבע את איכות הג'וינט שלכם.
  • טבק: אם אתם מעשנים חום, חובה להשתמש בטבק או בתחליף טבק. אם אתם מעשנים ירוק השימוש בטבק הוא אופציונלי וניתן לעשן ג'וינט "נקי" על טהרת הקנאביס ללא טבק. יחס הירוק/טבק קובע את עוצמתו של הג'וינט.
  • נייר גלגול: ניירות גלגול באים במגוון גדלים וסוגים. מומלץ להשתמש בניירות דקים העשויים מחומרים טבעיים, ובמידה ואתם אוהבים ג'וינטים צרים – השתמשו בנייר צר יחסית.
  • פילטר: לא מדובר בפילטר המסנן של סיגריות טבק רגילות אלא בפילטר העשוי נייר קשיח המסייע לייצב את הג'וינט כך שתוכלו להחזיק אותו בנוחות. עדיף להשתמש בנייר לא מודפס ולא צבוע שכן עדיף שלא לשאוף אדי דפוס.
  • גריינדר: גריינדר/מקססה הוא כלי באמצעותו טוחנים גוש ירוק באופן דק כך שניתן להכין ממנו קססה לג'וינט.
  • כלי להכנת הקססה: כלי כלשהו שבתוכו תכינו את הקססה. הכלי יכול להיות קערה, מגש ואפילו דף.

 

הכנת הג'וינט

לאחר שהצטיידתם במוצרים הרלוונטיים, הגיע הזמן להכין את הג'וינט. עקבו אחר השלבים הבאים:

  1. יצירת הפילטר: את הפילטר יוצרים באמצעות גלגולו. גלגלו את הפילטר בהתאם להעדפה האישית שלכם – צר ודחוס, או רחב ומרווח.
  2. הכנת הקססה: אם אתם מעשנים חום, יש לשרוף מעט את החומר ולפורר את הכמות המתאימה לתוך הכלי שנועד לקססה. במידה ואתם מעשנים ירוק, יש להכניס את גוש הירוק בגודל הרצוי לגריינדר ולטחון דק ככל האפשר. את החומר יש לערבב עם טבק ביחס המתאים לכם.
  3. מילוי הג'וינט: מילוי הג'וינט מכתיב את צורתו. לאחר שהנחתם את הפילטר המגולגל בקצה נייר הגלגול יש למלא בנייר את הקססה. יש מי שמעדיף "קונוס", ואז ככל שיתקרב לפילטר ימלא יותר קססה, ויש מי שמעדיף ג'וינט ישר כך שהמילוי יהיה שווה לכל אורכו.
  4. גלגול: לאחר שמילאתם את הג'וינט עליכם לגלגל אותו. הכניסו את קצה הנייר בו אין פס דבק מתחת לתערובת, ומהאמצע לצדדים גלגלו את הנייר העודף והפעילו לחץ כך שהקססה תהיה הדוקה. לסיום לקקו בעדינות את פס בדבק וסגרו את הג'וינט.

 

היכן ניתן לקנות מוצרים להכנת ג'וינט?

מוצרים שונים להכנת ג'וינט כגון גריינדרים, ניירות גלגול, פילטרים ועוד תוכלו למצוא בטבק עבודי – רשת חנויות המתמחה במוצרי עישון ומשווקת מגוון מוצרים במחירים הטובים ביותר שניתן למצוא בשוק.

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו