איך לארוז את הבית ב- 5 שלבים בלבד

ככה אתם עומדים לחסוך לא רק בזמן, אלא גם בכאבי ראש המאופיינים עם מעבר דירות.

הכנו עבורכם 5 שלבים, שאם תפעלו על פיהם, גם אתם תוכלו לחייך אחרי הובלת דירה ולהגיד בקול רם:

"לא רק שזה היה קליל, זה היה אפילו מרגש".

אז כיצד עוברים דירה ב-5 שלבים, ושורדים בכדי לספר על כך לכל מי שאנחנו מכירים עם חיוך על פנינו? בשלב הראשון והכי חשוב, הוא השלב של בחירת חברת ההובלות המקצועית ביותר שתוכלו לאתר. בואו נדבר על כך לרגע, מי היא חברת הובלות מומלצת? בראש ובראשונה, חברת הובלות מקצועית היא חברה שמספקת לכם אחריות המכוסה אל מול חברות הביטוח. ואם אתם מחפשים אחר אחריות וביטוח על ההובלה שלכם, חברת הובלות 5 כוכבים כאן בכדי לסייע לכם.

 

אל תמתינו לרגע האחרון

אל תמתינו לרגע האחרון, שמעו לנו. קחו לכם כמה שבועות מראש ותאתרו לכם חברת הובלה שמספקת את כלל השירותים שאתם צריכים, לרבות גם שירותי אחסנת רהיטים אם תצטרכו. נכון, לא תמיד צריך את השירות של אחסון ציוד ורהיטים, אבל לפעמים מועד הכניסה למען החדש יכול להידחות במפתיע, אז כדאי שחברת ההובלות גם תוכל להציע לכם את השירות הזה. מה תעשו אם תיתקעו בין דירה לדירה ועם רהיטים על המשאית? חשוב שגם תהיינה את האופציה של אחסנת ציוד.

 

אריזה של ציוד ורהיטים עם סיוע מקצועי של מובילים מומלצים

בשלב השני אתם מאתרים חברת הובלות שמספק שיכרות של אריזה לפני מעבר דירה. באופן כזה, אתם תוכלו להיות בטוחים שהכול ארוז כמו שצריך ושלא ייגמרו נזקים במהלך ההובלה עצמה. חשוב לזכור, אריזה מקצועית היא אומנות לכל דבר!

 

שלב ההפרדה בין חפצים שבירים לסטנדרטיים

לאחר שאיתרתם את חברת ההובלות המומלצת שלכם, אתם בעצם עוברים לשלב של ההפרדה בין חפצים שבירים בבית לחפצים שלא מצריכים EXTRA זהירות. אגב, גם מאוד מומלץ לארוז כל חדר בנפרד. ציוד למטבח באריזות ספציפיות, ציוד לאמבטיה בארגזים מסוימים וכן הלאה.

 

תרשו לעצמכם לנוח ולפקח על התהליך

תרשו לעצמכם לנוח ולפקח על התהליך, מאחר ששכרתם מובילים מקצועיים שיוכלו לארוז במקומכם את הציוד. גם המון ניסיון מקצועי וידע בתחום ההובלות והאריזה, חברת ההובלות 5 כוכבים תוכל לספק לכם את השירות הכי מדויק בשלב הזה. שבו ושתו לכם קפה.

 

תסתייעו גם בשירות של פריקת ציוד במען החדש

אל תשכחו, חברות הובלה גם מספקות את השירות של פריקת ציוד במען החדש, בדירה שאליה אתם עוברים. מאחר שמדובר בתהליך מפרך במיוחד, אתם מוזמנים גם כאן לקבל את הסיוע המקצועי שאתם צריכים. פריקת הציוד והרהיטים תתבצע בזהירות, ככה שתוכלו להיות בטוחים וסמוכים שהתהליך יסתיים ללא נזקים.

 

איש שרות

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו