איך הכי משתלם להגיע לנתב"ג?

כל חופשה וטיסה מתחילה בנסיעה לשדה התעופה.

ישראלים רבים שואלים את עצמם מהי הדרך הטובה ביותר כדי להגיע לנמל התעופה בן גוריון.

כולם מעדיפים שהנסיעה לשדה התעופה תהיה בצורה הכי זולה, נוחה, ובטוחה שאפשר.

לפיכך, הכנו עבורכם רשימה של כל האפשרויות שבה ניתן להגיע לשדה התעופה ושל היתרונות והחסרונות של כל אפשרות.

 

נסיעה לנתב"ג ברכב פרטי

ישראלים רבים מעדיפים להגיע לנמל התעופה בעזרת הרכב הפרטי שלהם. נסיעה לנתב"ג בעזרת הרכב הפרטי היא נוחה ופחות מסובכת מנסיעה בדרכים אחרות, אך יש בה כמה חסרונות:

 

תשלום על חניה:

אם בחרתם לנסוע לנתב"ג ברכב פרטי, תידרשו לחנות עם הרכב שלכם בשדה התעופה. חנייה בשדה התעופה היא עניין יקר שעולה בין 40-70 שקלים ביום. לפיכך, אם אתם נוסעים לחופשה ארוכה, אנו ממליצים לכם לא לנסוע ברכב הפרטי שלכם משום שזה ידרוש מכם תשלום יקר ומיותר.

 

צפיפות:

אם אתם נוסעים לחופשה יחד עם כל המשפחה, נסיעה ברכב הפרטי יחד עם כל המזוודות שארזתם לחופשה, עלולה להיות צפופה, מעצבנת ולא נעימה. לפיכך, במקרים רבים מומלץ לבחור בדרך אחרת להגיע לנתב"ג ולחסוך מעצמכם הרבה אי נעימות ועוגמת נפש.

 

בטיחות:

ישראלים רבים מפחדים להשאיר את הרכב שלהם בשדה התעופה זמן רב כל כך, ולכן מעדיפים לנסוע לשדה התעופה בדרך אחרת, בטוחה יותר.

 

נסיעה לנתב"ג באמצעות רכבת

בנמל התעופה יש תחנת רכבת שפעילה כל יום בכל שעה חוץ משבתות ובחגים. הנסיעה ברכבת היא נוחה, זולה ויעילה ולכן ישראלים רבים בוחרים בדרך זו כאשר הם נוסעים לשדה התעופה. אך גם לנסיעה ברכבת יש חסרונות רבים:

 

עיכובים ואיחורים:

לעיתים יש עיכובים ואיחורים בלוח הזמנים של הרכבות. לפיכך, נסיעה ברכבת עלולה להיות מסוכנת ולגרום לכם לפספס את הטיסה שלכם. בגלל חיסרון זה, ישראלים רבים מעדיפים לא לנסוע לנתב"ג ברכבת, ולשלם יותר כסף בשביל להבטיח שיגיעו בזמן ולא יפספסו את הטיסה.

 

החלפת רכבות:

לעיתים לא תמצאו תחנת רכבת שצמודה לבית שלכם ושהרכבות שעוברות בה מגיעות לנתב"ג, ולכן תידרשו להחליף רכבות, או לנסוע במספר אוטובוסים לפני הנסיעה ברכבת. החלפת רכבות ונסיעה באוטובוסים עלולה להיות מסובכת, במיוחד כאשר אתם עם המזוודות שארזתם לחופשה. לכן, ישראלים רבים מעדיפים לשלם יותר כסף ולנסוע בדרך נוחה ופשוטה יותר.

 

נסיעה לנתב"ג באמצעות מונית

נסיעה לנתב"ג באמצעות מונית היא דרך פשוטה, מהירה ומפנקת להגיע לשדה התעופה. באמצעות הסעות לנתב"ג תגיעו לשדה התעופה במהירות, ותזכו בשירות איכותי ומפנק שכולל: עזרה עם המזוודות ואיסוף מפתח הבית. נסיעה לנתב"ג באמצעות שירות הסעות זה אמנם עלולה להיות יקרה יותר מדרכים אחרות, אך היא נוחה, מפנקת ומשתלמת. לפיכך, אם אתם רוצים לבחור בדרך הפשוטה ביותר להגיע לנתב"ג תבחרו בדרך זו, ותזכו בנסיעה לנתב"ג בלי דאגות מיותרות.

לסיכום, ישנן דרכים ואפשרויות רבות כיצד להגיע לנתב"ג. אנו ממליצים לכם לבחור בדרך המוצלחת ביותר עבורכם בהתאם למה שכתבנו כאן ולהעדפות והציפיות שלכם מהנסיעה. לפני שתבחרו את אחת מהדרכים הללו, תחשבו על ההעדפות שלכם, תקבעו תקציב לנסיעה ותחליטו מה היא הדרך הנוחה והמתאימה ביותר עבורכם.

אנו מאחלים לכם נסיעה טובה!

 

מרצדס

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו