אופנועי ימאהה – סקירה מלאה

תוכן עניינים
מעוניינים לפרסם כתבה אצלנו באתר ?
כתבות אחרונות
אהבתם?
שתפו עם החברים!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

כולנו שמענו את שם המותג "ימאהה", היות ומדובר בחברה גדולה המייצרת מגוון של מוצרי חשמל.

אך מעבר לאורגנים, תופים וכלי נשיפה – ימאהה כוללת גם חברת בת בשם "ימאהה מוטור" המייצרת אופנועים וקטנועים.

כלי הרכיבה של ימאהה הם מהדרג הראשון, ומיוצרים באיכות חסרת פשרות.

כל רוכב דו – גלגלי, בין אם חדש ובין אם וותיק – מכיר את שם המותג "ימאהה", ובמאמר זה נביא סקירה קצרה על הכלים השונים שהיא מציעה.

 

ימאהה – מכירים?

ימאהה היא שם דבר בעולם האופנועים, ועל כך אין עוררין. ביקשנו מבעלי המקצוע של מטלון אופנועים להסביר לנו על ההבדלים בין הקטגוריות השונות ועל השימושים של כל קטגוריה, וחזרנו עם תובנות!

 

קטנועי ימאהה

קטנועי ימאהה משדרים איכות כבר במבט חטוף, ומה שמסתתר מתחת לפלסטיקה המעוצבת והמושקעת – בהחלט לא מאכזב אף רוכב. ניתן למצוא כאן קטנועים דוגמת Tricity 125 או XMAX 125 המיועדים לרוכבים בעלי רישיון A2, ולעומתם, מכאן מגיע גם ה- TMAX העוצמתי והמוכר לכולנו, שאת צליל האגזוז שלו ניתן לזהות גם מרחוק!

 

אופנועי ספורט

בקטגוריה זו ניתן למצוא את הקמעות של עולם רכיבת הספורט, ביניהם R1 ו- R6 המפורסמים. אופנועי הספורט מציעים את קצה הקידמה עבור רוכבים מקצועיים, ולכן הם מככבים גם בתחרויות רכיבת ספורט עולמיות. אופנועי הספורט של ימאהה מתאפיינים בחיפוי מכונס ואירודינאמי, חומרים קלים וחזקים, ותנוחת רכיבה שמכניסה אותנו ל"מצב טיסה" – אפילו עוד לפני שהנענו את האופנוע. ניתן למצוא כאן גם אופנועי ספורט בנפחים נמוכים יותר כמו R125 או R3.

 

אופנועי תיור ספורטיביים

בקטגוריה הזו ימאהה מעניקה לנו את השילוב בין עולם הכביש ועולם הספורט, תוך הנאה מביצועים לצד שימושיות למרחקים ארוכים. האופנועים מאפשרים תנוחת רכיבה נוחה לנסיעות ארוכות, ויחד עם זאת – המנועים העוצמתיים שלהם מסוגלים להפוך את הכלי בן רגע לחיה טורפת. כאן נוכל למצוא אופנועים כגון TRACER900, TRACER700, NIKEN ועוד.

 

אופנועי שטח

למי מאיתנו שאוהב את האתגר, הבוץ והאבק – ימאהה תלווה אתכם גם שם בהצלחה. בקטגוריית אופנועי השטח של ימאהה, תוכלו למצוא כוכבים דוגמת YZ450F, WR250F ועוד, המעניקים לכם את כל העוצמה האפשרית במסלולי שטח לאוהבי אקסטרים. אופנועי השטח של ימאהה מתאפיינים בשלדות קלות, עיצובים מתוחכמים ויעילים, ומנועים עוצמתיים שייקחו אתכם עד קצה היכולת!

 

אופנועים לילדים

יש לכם ילדים שצריכים לפרוק אנרגיה? רוצים לצאת עם הילד לרכיבת שטח? מעולה! ימאהה סוגרת לכם גם את הפינה הזאת. בקטגוריית אופנועי הילדים של ימאהה, תוכלו למצוא אופנועי שטח איכותיים במידות קטנות, המקבילים לאופנועים הגדולים יותר של המותג. האופנועים הם מקצועיים לחלוטין, ומתאפיינים בהיגוי נוח ומשקל נמוך – מה שהופך אותם קלים לשליטה ע"י ילדים. בקטגוריה הזו נוכל למצוא אופנועים כמו YZ85, PW50 ו- TT-R110.

 

כלי רכיבה

מאמרים נוספים
שאולי תאהבו