אבנר קופל – מעריץ הפועל באר שבע

תוכן עניינים
מעוניינים לפרסם כתבה אצלנו באתר ?
כתבות אחרונות
אהבתם?
שתפו עם החברים!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

עד כמה קשה צריך לעבוד בכדי להיות איש עסקים מצליח? אבנר קופל מעיד כי הדרך ארוכה, אך לבסוף משתלמת. כולנו היינו רוצים להיות מצליחנים, בין אם בתחומים כאלו או אחרים. ההבדל בין אנשי עסקים מצליחים לכאלו הפוסעים במקום, טמון לפעמים בפרטים הכי קטנים.

אבנר קופל, מעריץ הפועל באר שבע ויזם עסקי מוכר, גם ידוע בשל ניהול ענף הכדורסל בארץ בעבר. בעקבות היותו איש עסקים עוד לפני שניהל את ענף הכדורסל בארץ, אבנר קופל יישם את אותן יכולות עסקיות על המגרש. מומחי כדורסל בארץ תמיד זוכרים את מר קופל לטובה, וזאת בזכות כישוריו העסקיים ויכולותיו הניהוליות.

איש מכובד

ניהול עסקים והמחויבות שבדבר

לא פעם, אנו תוהים עד כמה קשה צריך לעבוד בכדי להיות איש עסקים ממולח ומצליח. אנשי עסקים אשר הצליחו בקנה מידותיו של אבנר קופל, בדרך כלל יגידו לכם שניהול עסק הוא מפעל חיים. לרוב, מפעלי חיים אינם נחים לדקה תמימה.

במילים אחרות, אנשי עסקים כמו מר קופל לרוב יהיו עסוקים מצאת החמה ועד השקיעה. בין אם מדובר בניהול עסק אחד גדול או מספר עסקים קטנים, ההתעסקות היא מתמדת ומחייבת. ייתכן ואתם מנהלים עסק אינטרנטי, או אפילו עוסקים בתחום של איטום גגות מרוצפים וזיפות, אך אם מדובר בקריירה שלכם, אתם תצטרכו להשקיע את כל כולכם.

אבנר קופל, איש העסקים וסיפור ההצלחה

אמנם איטום גגות מרוצפים זהו תחום בו אבנר קופל עדיין לא נגע, אך במהלך העשנים עסקיו של מר קופל היו מגוונים, כולל עסקים אשר אינם בהכרח קשורים בענף הכדורסל. יש המכנים את מר קופל ה"מסי של הכדורסל הישראלי", וזאת בעקבות התרומה הרבה שלו לענף.

לולא אבנר קופל בענף הכדורסל הישראלי, שינויים רבים שמחזיקים עד היום, כלל לא היו מתקיימים מלכתחילה. לאחר שיקולים אישיים, מר קופל החליט לפרוש מענף הכדורסל, וכיום אבנר קופל עוסק בתחומים שונים ומגוונים. הסוד להצלחה, על פי מר קופל, טמון ביכולת של האנשים לעבוד כמובילים, אך גם לדעת לתפקד בתוך צוות. במילים אחרות, יש רגעים בהם היכולת הניהולית חייבת להיות דומיננטית ומורגשת על המגרש (תרתי משמע), אך יש רגעים בהם נדרשת הפעולה הקבוצתית והמגובשת.

שימור כוח האדם וטיפוחו | סוד להצלחה עסקית

יכול להיות שאתם עוסקים בתחום הדיגיטל, אולי אתם אוטמי גגות מרוצפים מומלצים, ואולי בכלל אתם אנשי עסקים שמעוניינים לכבוש את העולם כבר מחר. בכל מקרה, דבר אחד בטוח, כשתצטרכו לנהל צוותים או כוח אדם, היכולת הניהולית שלכם תבוא לידי ביטוי אמיתי.

אבנר קופל הוא מסוג אנשי העסקים שתמיד ידעו לעבוד בצוות. מתוך היותו בכיר בענף הכדורסל בעבר, מר קופל מודע לערך המוסף האמתי, שיש בעבודת צוות טובה. לאחר שנים של ניסיון עסקי, אנשי עסקים כמו אבנר קופל מבינים עד כמה טיפוח הצוות הוא חשוב.

מאמרים נוספים
שאולי תאהבו