אביזרים נלווים לחליפה – מה אין ומה אווט

כולנו מכירים את החליפה המסורתית – מכנסיים מחויטים, חולצה מכופתרת וג'קט חגיגי.

החליפה מלווה גברים רבים באירועים חשובים, והאופנה של שנת 2020 מביאה איתה תוספות רבות לחליפה הסטנדרטית שהופכות אותה לאפילו משודרגת יותר ממה שבדרך כלל.

תוספות מסוימות אנחנו כבר מכירים וחלקן מלוות אותנו עד היום, אך תוספות מסוימות כבר נמצאות ממזמן מחוץ לאופנה.

אז כדי לעשות סדר בדברים וכדי שתדעו מה כדאי לכם להוסיף ומה לא, הכנו לכם מאמר שיסכם את כל הנושא הזה ויחליט בצורה ברורה:

אביזרים נלווים לחליפה – מה אין ומה אווט?

 

עניבה – Never getting old

עניבה היא אולי הבולטת ביותר מבין אביזרים נלווים לחליפה, והיא מגיעה בכמה וכמה צורות. העניבה הקלאסית היא העניבה שכולנו מכירים, זו שנתלית מהצוואר ומגיעה עד קו המותן, היא העניבה שבדרך כלל תתלווה לאירועים השונים וכאשר לגבר אין סבלנות להתלבט יותר מדי. מאז ומתמיד היא נלוותה לחליפה, ונראה שהיא לא עומדת להיעלם לשום מקום.

עניבה נוספת היא עניבת פרפר שמכונה גם פפיון, והיא מיועדת לגברים שיש להם סבלנות ללפף ולקשור את העניבה וגם יודעים איך לעשות את זה במקצועיות. עניבת פפיון גם היא חלק מהאופנה לאורך השנים, וגם היא יכולה להיות חלק מכל סוג אירוע שהוא.

 

אביזרים נלווים לחליפה – מה אין ומה אווט

שלייקס הם אביזר נלווה לחליפה שלחלוטין אפשר לוותר עליו. גברים שמרגישים מספיק בנוח עם המכנסיים שלהם, ממש לא חייבים להשתמש בשלייקס שמטרתם לחזק את אחיזת המכנסיים על הגוף. אין כאן עניין של אין ואווט כמו האם יש צורך או האם אין צורך, ובמידה ואין צורך – אתם לחלוטין יכולים להניח את השלייקס בצד.

בכל אופן, שלייקס יכול לשמש גם בתור אביזר אופנתי, ולכן אם מתחשק לכם לאמץ את הלוק ההיפסטרי שמחזיר את אופנת הרטרו – אתם מוזמנים בהחלט להשתמש בהם.

 

אביזרי חפתים – באמת צריך את זה?

חפתים הם חלק מהשרוולים, ויש להם איזור שאליו ניתן לכפתר אביזרים לקישוט. מדובר על עיטורים ששייכים בעיקר לאירועים רשמיים מאוד, ובאירועים כמו חתונה או בר מצווה בהחלט ניתן לוותר עליהם. אם כבר בחרתם להשתמש באביזרי חפתים, וודאו שהם מתאימים מבחינת צבע ליתר החליפה שלכם וגם לתכשיטים האחרים שאתם עונדים כמו שעון, עגילים ועוד.

 

עוד לפני אביזרים נלווים לחליפה חשוב לבחור את החליפה עצמה

בסופו של דבר כמה שהאביזרים יהיו תוספת מרהיבה, אם החליפה לא תתן להם את המקום – הם לא יהיו שווים הרבה. לכן, שווה לבחור מראש חליפה איכותית, יפה ושתתאים לכל אביזר נלווה לחליפה. חליפה כזאת ניתן למצוא בחנות דיפלומט באחד משני סניפיה ברמת גן או בבני ברק, ואתם מוזמנים להיכנס לאתר החנות ולהסתכל על הקולקציה הקיימת https://diplomatline.co.il.

 

לבוש מעוצב

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו